Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona Magda

kto mnie pocieszy?

Polecane posty

Gość zrozpaczona Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
chcę mężczyzny na raz lub więcej jak nam się spodoba chcę zemsty niepozwole dłużej sie dac oszukiwac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaaaa
a mnie kto.........pocieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no no interesujące musial nieźle podpaść możemy się pomścić... tylko ciekaw jestem jaka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly Rycerz
moge Cie pocieszyc.JAk Ci nie przeszkadza ze mam 9 cm dlugosci penisa we wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
potrafię dobrze się rżnąc i nid\gdy do tej pory niezdradziłam ale teraz chcę!! poraz ostatni dałam sie oszukac zranic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
~jaka jestem? jeśli wygląd ma dla ciebioe znaczenie spadaj jeśli chcesz dobrego sexu daj namiary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka forma pocieszania wchodzi w rachube?.........bo ja kobietą jestem :) i raczej gustuje w płci przeciwnej ;) ale jeśli moge pocieszyć jakoś to nie ma sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namiary już dalem maila oczywiście czy wygląd ...bez przesady ani w jedną ani drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
szukałam sobie po necie czyjegoś nazwiska, zmienił 3 pracy i został jak na początku...... nauczycielem. ale lałam ze śmiechu. przysięgam. widzę, że ten kraj schodzi na psy. może ten pan wyjedzie? Ale to nawet jest śmieszne - przysięgam. bo wydawało mi się, że on jest wielkim wirtuozem, a to ...kolejyny informatyk. ale żałośc polska. teraz ja go obgadam po latach - w Ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...a to w dobrym sexie nie ma znaczenia wygląd? o to nie wiedziałam....ale człowiek uczy sie całe życie....to fakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
dzięki margaritta ale potrzebuje faceta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
dzięki podszywaczom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
też nie wyszłam za mąz - ale ona nie ma kasy... ja to bym chciała mieć już dwoje dzieci... to by było życie. miałabym to już za sobą. ale nie mam kasy, mieszkania - taka ma dwa domy i tez dzieci nie ma. ach - co tu się porównywać. nawet mnie już w tym chlewie nie stac na jej płytę. kim ja jestem dla takiej Alanis? a jej koncert? do Polski to chyba nigdy nie przyjedzie i ta cena... ale w sumie - jakbym wyszła za jakiegoś deba, za którego musiałabym się mścić na innych... i potem inni mszczą się na mnie za swoje wybory życiowe. dlatego wyleciałam z pracy... ploty, obgadywanie, brednie... hmmmm...kogo tu cos obchodzi więcej, wszyscy są w tym tak szczęsliwi... a ja kurwa jakoś nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
...a dziewictwo dawno temu...no w szkole, ale jazda, lubię was horrory rozsiane po Polsce....wkurwiłam się , ale to przez niego....kupa śmiechu, ale niech tam, , mam nieodpartą chęć na sex, ale taki porządny !szkoda, jestem tu sama, bardzo bym chciała, żeby jakiś miły facet dobrze mnie zerżnął.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
jakoś mnie nie autoryzowałeś spokofacet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebujesz faceta....do czego? jak sobie wyobrażasz dobry sex z facetem który sie tobie nie podoba? nie rozumie....albo możesz ty nie spodobać się jemu....i to będzie dobry sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
nie mam mieszkania debilko - nie umiesz czytać? aaaale wlasnie na onecie przeczytałam jak Kaczyński się cieszył (jak dziecko) ze spotkania w Chicago. Podobno płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
dobre podszywaczu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
Ty facet pisze na maila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
tak do ciebie i jeden i drugilepsi....myślą gospodarka, muzyka , a łapy nie potrafią swojej utrzymać w ryzach, pajace jak będę chciała to sama sobie poradzę, a co mi albo zaproszę kogoś z tego forum- pożal się panie, albo wyjmę z szafy "wacka"...mój śliczny austryjacki wibratorek...a niech mi ci frajerzy pozazdroszczą jak dojdę do szczytu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Magda
ale jazda na całego, ja jeszcze tego dupka dopadnę dobrze,ze jest internet, ale jazda, On kompozytor taki jak ja dziewica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie gdzieś mieszkasz....moze u jakiegoś alfonsa albo gdzieś.....wywieś na klatce anons.....tu mieszkam i przykje każdego z mieszkaniem. A największą debilką jaką ostatnio czytałam to jesteś właśnie ty.....kretynko. Taka to nawet na kopniaka nie zasługuje......i ciężko mi nie napisać określenia jakie właśnie nasuwa mi sie na myśl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×