Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastolatka....................

nie podoba mi sie wyglad fiuta......

Polecane posty

Gość nastolatka....................

facet jest piekny... ma cudne oczka, usta, dłonie, ciało... ale to jedno miejsce mnie zraza!!!!!!!! dlaczego?! tak pragne zaspokojenia, ale nie moglabym na to patrzec... nie moglabym miec czegos takiego obrzydliwego w sobie... juz lepsze owoce są, np banany :O no ale facet to facet... podnieca mnie.... wszystko oprocz... eh..... ktoś tez tak ma? :(:( co jest ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllll
bo fiut nie jest piekny on chyba nie sluzy do ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka....................
wiec innym dziewczynom tez sie nie podoba??? ale niektore podnieca.... zreszta... jak mozna na to nie patrzec, ale miec swiadomosc ze to we mnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
Co prawda nie jestem gejem .ALe to czesc ciała ,ktora mi sie najbardziej podoba w facecie.NA przykład jak popatrze na swoj tors to sie nic nie dzieje .JAk poparze na swojego małego to od razu mi staje.To najpiekniejsza czesc mojego ciała.Drugie miejsce ma tyłek ,ale i tak penis jest na pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka....................
a na dodatek mój obecny chłopak zasugerował zeby podczas naszego pierwszego razu zajadać się drażami prosto z biedronki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka....................
Lubię za to wygrzebywać mu rodzynki z odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsa
jesteś lesbijką nie martw się.Jak dorosniesz to nie bedziesz odrywała od tego wzroku .Wszedzie bedziesz widzieć penisy.Teraz jestes młoda wiec to normalne ,ze penis cie nie interesuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllll
dlaczego z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka....................
bo mu kumple powiedzieli ze mają być z biedronki :o w ogóle on tylko o kolesiach opowiada :o oni to oni tamto i cały czas o tych drażach :o niedługo to oprócz fiuta to nawet na draze nie będe mogła spojrzeć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllll
poniecenie a walory estetyczne to dwie rozne sprawy kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka....................
Teraz to prawdziwa ja... no fakt... podnieca mnie bardziej wyglad dziewczecej lechtaczki niz fiuta....... ale czy to oznacza, ze jestem lesbijka?????? TO MINIE? :( i nie podszywac sie faceci... ja wiem, ze to was boli ze wasze male mi sie nie podobaja... ale ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllll
droga nastolatko uciekaj znajdz sobie jakiegos innego czlonka z tym starym moga byc klopoty wiem cos o takich psycho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
ja uważam ,ze jest piekny.JEstem 100% hetero ,a ty llll mów za siebie jak ci sie twój penis nie podoba to twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka....................
mi sie zaden nie podoba!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllll
a teraz zaskoczenie llllll to kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaera
powiem szczerze ,ze dziwi mnie to .Zgadzam sie kobiety mają ogólnie ciała piekne ,piersi i wszystko poza kroczem jakos tam nic nie ma ciekawego.NAtomiast mężczyzni na odwrót tylko to miejsce jest interesujące dla oka u nich.Wiec troche dziwne co piszesz dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka....................
no dobra, ale powiedz czy to oznacza ze jesten lezbijka? prosze.......... i czy mi to minie? :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
zgadzam sie w 100 % .CZłowiek idealny to byłby mając ciało kobiety + penisa .Co jak co nic nie ujmując kobietom ,ale tam one są nijakie .Ale jako ,ze nie jestem gejem lepiej by kobiety nie miały penisa .NAwet kosztem gorszego wyglądu w tym miejscu.PO prostu one tam nic nie mają ciekawego dla oka .Tylko jakies głupi fałd skórny .No innego piersi czy tyłek kobiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka....................
no dobra, ale moze mi sie fiut nie podoba? I co ja mam zrobic, powiesz mi??? Dla mnie idealem bylby facet z lechtaczka hehehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_25
Nie podoba Ci się,bo jestes jeszcze młoda. Ja też w Twoim wieku uważałam, że to coś jest ohydne,ale przeszło mi i tez podnieca mnie widok naprężonego członka. Podobają Ci się cipki,bo sama ją masz i jestes przyzwyczajona do jej wyglądu. Nie jesteś lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
miało być co innego.Oko lubi duze rzeczy widzieć .TAk jak płaskie tyłki nie robią na nikim wrażenia podobnie jest z piersiami.Natomiast natura dała kobietom mało miedzy nogami nie obdarzyła ich sowicie.Co nie znaczy ,ze są tam brzydkie .Po prostu meskie oczy lubią duże rzeczy ,a takimi są piersi czy tyłek .W kroku kobieta niestety nie ma nic dużego dlatego jest to mało ciekawe dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgpo
przejdzie ci z wiekiem ... jesli nie to zaczniesz sie wtedy stanawiac na orientacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka....................
nie, nie nie nie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu nie chodzi o przyzwyczajenie! Przez wiele lat nie podobalo mi sie ani cipka, ani fiut! i nagle odkrylam w "norce" piekno... podnieca mnie... nie tylko moja, wszystkie! ale do fiuta tego piekna nie poczulam... mam nadzieje, ze mi to minie... facet jest boski, kobieta to kobieta, ale..... czemu to jest takie ble? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgpo
moze akurat jego ci sie nie podoba, a u innego faceta bedzie inaczej. ja nie potkalam takiego ktory by mi sie nie podobal, ale czasami jak ogladam w internecie fotki albo filmy to az nie mierzi na widok niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaasdea
jak bedziesz miała to miedzy nogami to zmienisz zdanie .Od razu sie zakochasz w penisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka....................
widzialam wiele... czasami mialo dojsc do stosunku... ale tak mnei to obrzydzilo, ze wole juz naprawde banana :O mam 17 lat... a wypowiadajacy tu sie sa meszczyznami czy kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×