Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilili

Brak miesiaczki

Polecane posty

Gość kilili

Mam 18 lat.MIESIACZKOWALAM regularnie No wlasnie miesiaczkowalam!!!!W ciazy nie jestem bo robilam test,wiec jaki moze byc powd braku miesiaczki?Spo9znia mi sie juz 15 dni :( nie odchudzalam sie,nie bralam lekow,nie stresowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej powtorz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro robiłaś test ciażowy
to się stresowałaś i może to jest tego przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz do lekarza. I podsun mu \'pomysl\' zeby Ci dal skierowanie na poziom prolaktyny (PRL). Wysoki poziom prl to czesty powod problemow okresem. Ale wczesniej poczytaj o prolaktynie w necie. Nawet na kafe sa topiki o prl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilili
a zapomnialam dodac ze w wieku 15 lat okres mi sie urwal na kilka miesiecy tyle ze wtedy nie wspolzylam wiec sie tak nie martwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie odchudzasz sie czasem? Bo odchodzanie (szczegolnie bardzo radykalne, ze tak powiem) moze byc powodem zatrzymania miesiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilili
Fakt chuda to ja jestem mam 175cm i wae 47 kg ale ja zawsze taka bylam.Obiadam sie jak "swinka" ale nie moge przytyc!Ludzie mowia ze mam dobra przemiane materii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze schemat jak u mnie. Tez tak mialam, ze jadlam co popadlo a waga ani drgnela. Niestety tak juz nie jest :P Raczej musze uwazac zeby nie zaczac jesc za duzo, bo potem spodni nie opinam, hehe :P Ale do reczy: to moze byc po prostu tak, ze jeszcze nie masz uregulowanego okresu i tyle. A dlugo juz miesiaczkujesz? Ale ja bym ci jednak radzila ta prolaktyne. Ja sie mecze z tym cholerstwem. I szlag co raz mnie trafia. Wiec lepiej wykluczyc ta mozliwosc i szukac innych ewentualnych przyczyn niz dowiedziec sie za jakis czas, bo lekarz moze wpasc na taki pomysl. A podwyzszona prolaktyna jest bardzo czesto 'spotykana' wsrod mloych kobiet. [Tyle, ze badanie na prl jest platne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róznie bywa
czasem tak się zdarza, jesteś jeszcze nastolatką, więc to normalne, ale dla pewności udaj się do ginekologa. Poprzednicy mają rację, najpewniej to stres, lub dieta, nie martw się, jakby Ci sie 3 miesiące spóźniał to jest powód do niepokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilili
Nom ja sie ciesze ze moge jesc wszystko co popadnie!tak szczerze mowiac czasem a raczej co dwa dni zjadam na raz cala czekolade...albo dwie! :D Masz racje najlepeij bedzie jak pojde do gina,odrazu w poniedzialek zaltwie sprawe!A ze badanie platne no coz i tak musze isc do prywatnego lekarza bo do panstwoego musialabym jeszcze poczekac ze 3 miesiace :) Mam nadzieje,ze to nic powaznego.Dzieki za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka5252
Cholercia mi tez sie spoznia juz ponad 10 dni:( tez tesk robilam- negatywny, zadnych oznak ciazy... nie wiem co jest:( czasem strasznie boli mnie lewy jajnik.. moze to cos z tym zwiazane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×