Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bardzo ciekaawyyyyy

Czy można spotkać jeszcze dziewice po powiedzmy 16 roku życia...?

Polecane posty

Gość Bardzo ciekaawyyyyy

Czy można spotkać jeszcze dziewice po powiedzmy 16 roku życia, które nie są jakimiś brzydactwami, których po prostu nikt nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeknietyJezJebieMojaWizje
Mysle, ze spokojnie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ciekaawyyyyy
Bo ja uwazam ze nie. Poza tym wazne zeby laska przede wszystkim byla fajna laska, a czy jest dziewica czy nie to mnie wali gleboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ciże...
oczywiscie,ze mozna.Nie kazda laska sypia z facetem przed 16-tym rokiem zycia.normalna czeka na parwdziwa milosc,a nie sex,dzieki ktoremu pozbedzie sie dziwictwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ciekaawyyyyy
Fuck, to po co zakładam taki topik, skoro mnie to wali ? :o Pierdolę głupoty :( Przegrałem życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filllllllllllllllllllllllllla
Ja w tym roku będę mieć 18 lat,jestem fajna laską i ciągle jestem dziewicą bo po prostu nie spotkałam jeszcze fajnego faceta z którym mogłabym to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem
w klasie maturalnej w której jest 20 dziewcząt.Tylko 4 z nich nie są już dziewicami.Ja byłam też do niedawna ale...dopiero po 2 latach związku zdecydowałam sie na seks.miałam dokładnie 18 lat i 6 miesięcy-czyli sie wyrobiłam w średniej ktrajowej:)Takich dziewczyn jest naprawde dużo, tylko nie wiem czemu sie czasem nie chcą do tego przyznawać a przecież to nie wstyd być dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaIII-go roku
oczywiście, że są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, moja siostra, jest sliczna i jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunriiiise
Z Twojej wypowiedzi wynika, że tylko brzydkie dziewczyny zostają dziewicami do 70 roku życia, a ładne od razu się puszczają z niewiadomych powodów. To chore myślenie ze strony facetów. P.S Mam 16 lat i jakoś nie mam chęci sypiać jeszcze z facetami co nie znaczy, że mam jedno oko w Tanzanii a drugie w Moskwie i mam wiadro w mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa jedna
no to tak.. całkiem szczerze.. jestem ładna ponadprzeciętnie i często słyszę potwierdzenia, bardzo zgrabna i szczupła, zadbana.. ale nierozrywkowa i raczej nieśmiała a mężczyzn traktuję chłodno i z dużym dystansem, w związku z tym trafiłam na mężczyznę, z którym chciałabym pójść "na całość", dopiero w wieku 28 lat i wtedy to straciłam dziewictwo; wierzyć - nie wierzyć, takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaa
są są, ja mam skonczyłam niedawno 18 lat, teraz mam rocznikowo 19 i jestem dziewica, tez słysze ze ładna jesten, fajna itd i gdybym sie chciała na siłe rozdziewiczyc to nie byłoby zadnego problemu ale jakos mi specjalnie na tym nie zalezy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwica
siemka ja mam tyle ile napisalam i jestem ladna i czekam na jakiegos ktory na to zasluzy a nie sie przespi i czesc bo w gruncie rzeczy bycie dziewica jest dla mnie duma a nie jakims wstydem, ze musze od razu z kims sie przespac i nie wiadomo ile ma mnie przeleciec zeby byc kims to musi byc ten ktorego jestem pewna :) kochany i wogole wyjatkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak są i to nawet po dwodziestce rawie mające 30 latek i są bardzo ładne tak już jes jak nie można znaleźć tego jedynego a byle komu się nie oddają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ja jestem
skad wiesz, ze 4 dziewczyny? z wszystkimi jestes tak blisko,z e o tym rozmawiacie? ja w klasie matuarlnej dziewica juz nie bylam, ale nikomu sie tym nie chwalilam. Nie rozmawialysmy raczej o tym, jak juz to w zartach, i nie liczac paru bardziej otwartych i smialych dziewczyn, ktore o tym mowily nie wiem, ktore byly przed a ktore po. Ale, ze na palcach jednej reki mozna policzyc dziewczyny, ktore nie byly w "stalych", bo przynajmniej kilkumiesiecznych zwiazkach, to raczej wiekszosc dziewicami juz nie byla (a bylo nasp onad 20 bab). Zeby nie bylo rzucania miechem dodam, ze (nie liczac mnie) chyba wszystkie sa nadal z tymi chlopakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facccccet
nie znosze niesmialych pruderjnych kobiet, a takie sa niestety bardzo czesto dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre
bardzo ciekawa teoria?sam to wymysliłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facccccet
no smiale to sa moze 15 letnie dziewice, ktore chca stracic dziewictwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre
a może tylko takie spotkałeś? gadasz jak nieletni gówniarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annonimowwa
Piszcie co chcecie, ale dziewice po 20 tym roku życia są brzydkie albo mało atrakcyjne i coś jest z nimi nie tak. Niestety taka prawda. A jeżeli nie są brzydkie i nie chodzi o to ze nikt ich nie chce, to i tak jest z nimi coś nie tak skoro one same tego nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 864946734
ekhem ja mam rocznikowo 21 lat i nie zrobiłam tego nie dlatego,że nie miałam z kim,bo jakbym chciala to bym to juz dawno zrobiła,ale dlatego ze nie spotkałam jeszcze faceta który by mnie aż tak nakręcił,żebym chciała sie z nim przespać,nawet miałam ostatnio takie mysli żeby już to zrobić,po to,żeby zobaczyc jak to jest,ale jednak stwierdziłamże po co,na szczescie wsród moich znajomych każdy traci cnote;) wtedy kiedy chce,niektorzy wczesnie,niektorzy pozno i dla nikogo nie jest to problemem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziumbzia oryginał
"Annonimowwa" , jesteś typowym przykładem osoby dla której "inne" znaczy podejrzane. Do tego kierujesz sie stereotypami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ...ze tak
ja byłam dziewicą do 22 roku życia hehe co nie znaczy ze się nie zabawiałam z facetami wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNONIMOWWA aleś palnęła
tylko ktoś zakompleksiony może powiedzieć, że "dziewice po 20 są brzydkie albo mało atrakcyjne". Zapewne też nie uświadomiono ci do tej pory,że "piękność"to pojęcie względne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielec jeden
nawet niuewiesz ile mozna spotkac dziewic i to łądnych dziewic dziewczyny wstydza siue tego ja mam np.19 lat i wciaz jestem dziewica jak bys sie mnie o to zapytał w oczy bym cie chyba wysmiała ze ja i dziewica a praweda jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×