Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewnie niesmaczne

to dziwne i niesmaczne...bleee

Polecane posty

Gość dziewnie niesmaczne

Umówiłam się z moja kuzynką, jednoczesnie jestesmy ze soba bardzo zaprzyjaznione, czesto rozmawiamy sobie na rozne tematy, nawet te intymne. Zaznacze ze nie jestesmy jakimis smarkulamy co maja po 15lat... Jestesmy w wieku 22 i 23lata. Ta sobie siedzialysmy i ona zaczela mowic o swoich fantazjach...szczegolnie jednej, ktora chcialaby zeby sie spelnila... a chodzi jej o wspolzycie z naszym kuzynem. Fakt faktem, ze on jako mezczyzna jest bardzo przystojny, ale zeby od razu miec takie fantazje? I ona jeszcze ma zamiar startowac do niego! Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaa
ja jej sie nie dziwie, tez mam bardzo przystojnego kuzyna i kiedys miałam fantazje z min w roli głównej i nie widze w tym nic złego...wiedziałam zreszta ze to i tak nie wypali wiec tym bardziej i szczerze mowiac ciesze sie ze nie wypaliło bo głupio bym sie hcyba teraz czuła:/ a to jakis bliski czy dalszy kuzyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie niesmaczne
bliski, za bliski na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyy
nawet kościół katolicki w pewnych przypadkach zezwala na małżeństwa najbliższego kuzynostwa. Tu już nie ma ryzyka zaburzeń genetycznych u potencjalnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×