Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość definicja

Definicja dziewictwa

Polecane posty

Gość definicja

zdefiniujcie co dla was oznacza slowo dziewictwo. Spotykam sie z tym ze dziewczyny ktore nie maja przerwanej blonki ale juz spore doswiadczenia seksualane uwazaja siebie za dziewice...ja jestem zdania ze jak ktos ma za soba seks oralny, analny itd dziewica nie jest,,,,nie blonka swiadczy o dziewictwie. Po drugie przerwanie blonki nie swiadczy o nie dziewictwie bo np kobieta zgwalcona, albo taka ktorej blonke przerwal tampon nadal jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicja
wile kobiet twierdzi ze jest dziewicami a tak na prawde nie sa...jest w tym jakas hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam sądzic
jest taka sprawa - pierwszy raz niby byl, ale bolalo mnie i sie nie dalam :P pozniej zmienilam faceta, ale jak przyszlo co do czego zaniemogl :( poczulam go w sobie, ale byly strasznie problemy i dalismy sobie spokoj... od tamtej pory cisza.... nie ma seksu, nie ma nic- czy w związku z tym jestem dziewicą? nie mialam prawdziwego, długiego stosunku, orgazmu itd. co o tym myslicie? powaznie pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicja
no ale przed zwyklym stosunkiem to sie jeszcze troche rzeczy dzieje..to juz one swiadzca o nie dziewictwie....a ty to juz na bank dziewica nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicja
jak za definicje dziewictwa damy ograzm to sie okaze ze sporo kobiet jest dziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewica, to kobieta, która nie zaznała jeszcze sexu. A sex, to nie tylko stosunek. Sex to pocałunki, dotykanie się i inne czułości spowodowane pociągiem do drugiej osoby. Pozdrawiam! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicja
no dokladnie Luiza..prosto i ladnie do olaboga...no przeciez napisalam ze to by bylo smieszne gdyby blonka swiadczyla o dziewictwie..z wibratorem tez jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poprzedniczki no sorry wybacz ale calowanie sie i dotykanie to nie utrata dziewictwa, medycznie to przerwanie blony i tyle nic wiecej ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc do luizy ale nie zdazylam heheh, a co kto mysli i jak interpretuje to indywidualna sprawa .... kazdy moze miec inne poglady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicja
medycznie to defloracja ;) a dziewice definiuje sie tak jak prawiczka..tam o ile sie orientuje nikt nikomu blony nie przerywa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ale mi chodzilo o to ze jak idziesz do ginekologa np pierwszy raz to zawsze sie pyta \"dziewica??\" to przeciez dziewczyna ktora nie ma przerwanej blony , a caluje sie z chlopakiem i dotyka to nie powie lekarzowi : nie, nie jestem dziewica bo robilam to czy tamto.... dla mnie np to jasne jest blona jest dziewica nie ma blony to nie ma dziewicy, al eto oczywiscie moja opinia, to ze np dziewczyna zostala zgwalcona albo przebila sie tamponem to tez utrata dziewictwa, a juz chyba najgorsze co moze byc oprocz gwaltu to to ze czasem jakis glupi lekarz nei zapyta dziewuchy czy jest dziewica i to on ja rozdziewiczy wziernikiem, a zdarzaja sie takie przypadki i to podobno nie rzadko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicoznawca
dziewica - obecnie kobieta między 0-10 rokiem życia. są wyjątki od reguły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna
dziewica przestaje sie byc w momencie kiedy facet włoży penisa do pochwy!!!!! to jest jedyna i prawdziwa definicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achaaa
To jak wlozy palec albo jezyk to jeszcze dziewica ..acha rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, a tak na poważnie: Dziewictwo oznacza stan człowieka, kobiety lub mężczyzny, przed podjęciem stosunków seksualnych. Innymi słowy, człowiek jest \"dziewicą\" jeśli nie współżył seksualnie z drugim człowiekiem. Częsty pogląd utożsamiania dziewictwa z istnieniem u kobiety błony dziewiczej jest uważany przez naukowców za błędny. Potwierdzone naukowo są przypadki kobiet, które rodziły się bez wykształconej błony dziewiczej. Błonę dziewiczą, jak każdy element ciała można również stracić niekoniecznie współżyjąc z drugim człowiekiem. Może ona ulec uszkodzeniu również podczas wypadku, intensywnego uprawiania pewnych rodzajów sportu, a także podczas zabiegu lekarskiego lub masturbacji albo niewłaściwego używania tamponów itp. Z drugiej strony znane są przypadki, że błona dziewicza nie uległa przerwaniu podczas stosunku seksualnego i kobieta która wspołżyła dalej ją posiada. Często w takich przypadkach stosuje się specjalne nacięcie lekarskie. Jakkolwiek w wiekszości przypadków istnienie błony dziewiczej pokrywa się z faktem \"nie-współżycia\" seksualnego, to jednak wspomniane wyżej przypadki negują tą metodę jako wiarygodną. Ponadto utożsamianie dziewictwa z faktem istnienia błony dziewiczej jest mylne w przypadku uprawiania seksu oralnego lub analnego. Podobnie kobieta, która uległa wypadkowi i straciła błonę dziewiczą, może nadal być uważana za dziewicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chu
a co z sytuacją, gdy pomimo stosunku błona nie zostanie przerwana? Miałem taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ktora trzepala
facetowi reka nie jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×