Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potajemna

czy sa na tym swiecie normalni mezczyzni?

Polecane posty

Mysle , ze tak samo jak sa \"normalne kobiety\" to dla zachowania harmonii bog stworzyl tez :normalnych mezczyzn\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no no bo padnę:D jakim strarym? hę? nie mam starego ze starości zdechł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Chochliczka
Wybor miejsca pozostawiam Tobie,jako Kobieta masz pierwszeństwo.🌼 maalutka - cały cza sadzilem,ze z kims jestem.Jesli dluzej niz 3 miesiące,to stary.Czyzbym sie mylił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stac mnie na to aby Cie
odwiedzić Chochliczku. Tylko wypraw męża w delegecje,bo nasza konwersacja może przybrać zgoła inny od oczekiwanego zwrot.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebać normalnych... lepsi są ludzie nienormalni... tacy jak ja i moja dziewczyna ( z tym ze ona istnieje tylko w mojej głowie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel Chochliczki
Ty kochanie,bedziesz mówić,ze jestes normalna kobieta,a ja będę Ci udowadnial,ze to prawda.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KICIUS
MOWICIE ZE NIE MA NORMALNYCH KOBIET PEWNIE TO I PRAWDA NORMALNE BABKI DAWNO POWYCHODZILY ZA MAZ ALBO ZOSTALY BABCIAMI IBAWIA WNUKI ALE NIE MA SIE CZYM PRZEJMOWA GDYZ ROSNIE NOWY NARYBEK MLODYCH LASEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza pomarańczowa
jestem nienormalna...jestem dziewczyna...jestem zła na facetów...jestm mi nie dobrze jak mysle o tym jacy sa beznadziejni??? Dlaczego nie ma facetów którzy sa pozytywnie nienormalni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza pomarańczowa
obciągam z wypluciem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hose estable
Ja jestem normalny,tak myśle.Jestem uczuciowy,romantyczny,kochany,przyjacielski,ufny,wyrozumiały,dumny z tego że jestem sobą.Szanuje innych ludzi (mimo że nimi gardze to też ich w jakimś stopniu szanuje-wrogów).Mam jak każdy swoje wady jestem porywczy czasem,agresywny ale w taki sposób że nikomu bym nigdy nie wyrządził krzywdy bo życie i zdrowie drugiej osoby jest najważniejsze ,jestem wredny ;) czasem zazdrosny,czasem wkurzający ale myśle że moje zalety są bardziej widoczne bo w gruncie rzeczy jestem równy chłopak dla którego najwyzszą wartością jest miłośc,rodzina,przyjaźn ,poczucie bezpieczenstwa.Na drugim planie są moje zamiłowania typu muzyka,informatyka czy siłownia (w sensie ładnie normalnie wyglądac Pudzianowi mówimy NIE !!! )i dużo innych rzeczy które Kocham. To znaczy że są normalni faceci,ale widac Ty zle trafiłaś. Ja Kocham moja kobiete i bardzo ją szanuję,zrobiłbym dla niej WSZYTSKO !!! pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza pomarańczowa
szkoda, ze ten ostatni nie jest mój...ja jestem orginalniejsza ;) i nie obciagam...sorry...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza pomarańczowa
ja nie obciągam z wypluciem ,tylko z połykiem .To nie mój tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mern
z połykiem powiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość real pomarańcza pomarańczowa
baznadzieja u was...myslałam, ze pogadamy na poziomie ...mzoę wam tak brakuje tego obciągania..i dlatego o nim ciągle nawijacie i sie podszywacie ...miernoty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mern
a dlaczego jesteś zła na facetów .My nie gryziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość real pomarańcza pomarańczowa
już pisałam.Obciagałam jedemu z połyczkiem ,a on mnie zostawił i poszedł do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mern
to podłe.MOzna cie zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×