Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulek27

czy zdrowo dla dziecka spać w leżaczku?

Polecane posty

chce zapytac Was czy zdrowo dla dziecka gdy spi w lezaczku czy moze nie za bardzo ze wzgledu na kregosłup gdyz jest on troche \"spałąkowany\". moja mała bardzo chetnie spi podczas dnia własnie w lezaczku gdy chce ja przeniesc do wózka czy łożeczka odrazu sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, moja pediatra powiedziała, ze to nie jest niezdrowe, moj mały spał w foteliku samochodowym-dla maluszków. W brzuchu tez są dzieciaczki spałąkowane, moze dlatego wolą w pozycji embrionalnej zasypiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie ma się nad tym co za dużo zastanawiać, lubi to niech śpi, z leżaczka szybko wyrośnie i skończą się dylematy Przecież atesty leżaczki i foteliki mają a wiadomo, że dziecko takie małe dużo śpi to chyba to ktoś przewidział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synus tez zasypia w leżaku i to czasami nawet śpi po 3h (w sumie) i szczerze powiem ze zdziwił mnie ten topik bo sama nie wpadłam na to jak to wpływa na jego zdrowie ale myśle ze gdyby było mu niewygodnie to by nie chciał w nim spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym nie pomyslała,że leżaczek czy fotelik samochodowy może zaszkodzić,ale jak przyszła do mnie położna środowiskowa z wizytą i zobaczyła,że odkładam na chwilę małą do fotelika samochodowego to zapytała się czy nie za wcześnie na to,że nie powinnam ze względu na kręgosłup.Teraz jak mała zasypia mi w foteliku to mam mieszane uczucia,ale przeciez nie robilby takich fotelików i nie możnaby było maluchów w nich przewozić,a przeciez czasem jeździ się daleko i dziecko musi spędzic w foteliku godzinę czy czasem więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestem zakrecona
piszecie o lezaku a ja cały czas miałam przed oczami ....HAMAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chocdzi głownie o kręgosłup bo dziecko powinno spac na twardym prostym , nawet bez poduszki i dlatego pytam bo jak mała spi to troche ten kregosłup jest wygięty, moze jest jakis pediatra na forum co mógłby sie wypowiedziec albo jakas połozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek ja nie uzywalam lezaczka wiec nie moge sie wypowiedziec w tym temacie wpadlam tylko goscinnie i pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×