Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mareksmarek

Wytrysk moczu

Polecane posty

Gość mareksmarek

Od pewnego czasu mam dziwny problem, gdy sie kocham z moja panna to po wytrysku "normlanym" spermy odrazu popuszczam mocz, ktos wie jaka moze byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka
Jakieś problemy z układem moczowym.Koniecznie wybierz się do urologa.h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odgrzewam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to możliwe po zabiegu na sterczu kiedy uszkodzony zostaje zwieracz pęcherza, wtedy podczas orgazmu następuje wytrysk spermy wsteczny do pęcherza i ułamek sekundy później wytrysk mieszaniny moczu i spermy penisem na zewnątrz stwarzając złudzenie, że to ejakulat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli Admin puści link, to za moment pokażę ci filmik z orgazmem=wytryskiem zamiast spermą moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, gdzie ten link? Bardzo jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora topiku: ty masz orgazm suchy czy mokry? Czy Ty czasem nie mylisz orgazmu z wytryskiem nasienia? Normalnie podczas orgazmu s****a wydostaje się na zewnątrz, gdyż jest blokada zwieraczem pęcherza przed wytryskiem wstecznym. Skoro lejesz moczem zamiast spermą, to masz uszkodzony zwieracz pęcherza. Miałeś zabieg na prostacie? Usunięto Ci gruczolaka? Po usunięciu całej prostaty nie ma żadnego wytrysku i żadnego seksu, nawet nie stanie. Jak to jest u Ciebie, wyspowiadaj się, proszę, bo mojemu misiowi coś takiego grozi. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareksmarek
już wiem, Admin jest z Torunia, dlatego blokuje linki erotyczne. Napiszcie do TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miarreczka
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debil wszelkie treści edukacyjne uważa za spam? Poradźcie gdzie i do kogo się poskarżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie z nudów wali gruchę i nie mogąc uzyskać wytrysku złośliwie blokuje innych wytryski. słowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na pewno rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×