Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość menda

moj facet to syn mojego bylego

Polecane posty

Gość menda

kiedys miaalm romans z gosciem z matmy w lo a teraz zakochalam sie tak na serio w takim kolesiu... okazalo sie ze to jego syncaly czas odkladam spotkanie z jego rodzicami ale w ten weekend sie chyab nie wywine jak mnie marian jego ojciec zobaczy to bedzie yyyyyy:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
nie obrazajcie mnie to powana sprawa ja go kocham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
a potem zabieam sie za dziadka mojego bylego, czyli pradziadka obecnego faceta :classic_cool: a co mi tam :P babke tez przelece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
nie podszywaj sie podemnie kretynie!!! to powazny problem moglibyscie mi jakos doradzic:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
Wzielam sie za jego syna, bo on sam zostal przeze mnie doprowadzony do przewleklej impotencji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
problem w tym, ze marian mnie bolcowal w dupala, ale potem mi cos peklo i juz nie moge. co powiem jego synowi? przeciez bedzie chcial mnie miec takze analnie, skoro jego tata mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
nie denerwuj mnie, idioto jeden, ja nie uprawiam anala na taka skale jak ty, Marian nie zdolal mnie przekonac do tej formy seksu!!! Co innego zoofilia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_2
nie przejmuj sie, malolaty nic o zyciu nie wiedza. Niewiem co Ci doradzic, w pewnym sensie bedziesz gora, bo facet bedzie ciezko przygwozdzony Twoim widokiem, ale mysle, ze zrobi wszystko zeby was zwiazek rozbic [na co Wy nie musicie pozwolic] z dwoch powodów: po pierwsze z czysto ojcowskiej troski, a po drugie dla ratowania swojej skory. Moim zdaniem na samym spotkaniu nic zlego sie nie zdazy, ale po napewno jego ingerencja siegnie zenitu, chyba, ze spodobasz sie potencjalnej tesciowej, ktora nie bedzie mogla poznac prawdziwych argumentow swojego meza, wiec ten bedzie udupiony, no niewiem, w kazdym razie jak go kochasz, to musisz sie z tym zmierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjdhfe
a ja mam nadzieje ze przyszla tesciowa sie o wszystkim dowie twoj facet tez i ojciec wyzwie cie od kurew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_2
no kurde a nie pomysleliscie, ze stary juz nie powiem co, uwiodl uczennice [bo tak to zrozumialam] i teraz ta dziewczyna ma taka a nie inna przeszlosc. Kupe sie takich kreci i pewno nie jeden czyta posty na kafe., a teraz co tylko ta dziewczyna jest winna bez przesady. Ja bym go zaszantazowala, a co :D jak by mi probowal rozbic zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to wogole znaczy
uwiodl? czy to nie jest starodawne slowo zwiazane z systemem zniewolenia kobiet, gdzie kobieta jako bezmozga istota byla uwodzona przez inteligentnego samca na droge grzechu? przestancie pierdolic! dzisiaj slowo uwodzic oznacza jedynie flirtowac, podrywac, nie oznacza "odebrania komus rozumu"! co to znaczy ze on ja uwiodl? powalilo Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjdhfe
a na dodatek wszyscy cie wyklną i pogonią ze swojego życia.bo chyba przy niedzielnej herbatce nie bedziecie rozmawiac o przezyciach seksualnych z ojcem i synem i bedziecie wymieniac poglady!!!ŻENADA!!!!!!!ale macie szcęscie wżyciu niech to szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
z marianem zaczelo sie w 4kl jak szlam na olimpiade z matematyki duzo przebywalismy razem i tak jakos wyszlo po maturze nasze konakty sie urawaly a teraz jego syn to moj chlopak plakac mi sie chce:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mendy
obciagnij mi z polykiem! jutro mam olimpiade z polskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to
dziwka jestes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjdhfe
ej menga prawdziwa menda z ciebie!!!!!!!!!! strzel se w ten głupi łeb!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
kilka razy mu obciagnelam i 6 z matury nie poswiecilabys sie zwlaszcza ze facet jak na swoje lata to 2 george clooney:p a syn mmmmmmmm moze zrobie z nimi trojkacik :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
no cóż, wszystko i tak zostanie w rodzinie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzinny interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh...
żałosna z ciebie K...a łłłłłuuuppppppppp :P błeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×