Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kar-ol-w

Okres - mozna sie wtedy kochac??

Polecane posty

Gość nie liczy się ile po okresie
Ja się nie zabezpieczam w dni niepłodne, ale je sprawdzam a nie wyliczam i mam w tym już trochę doświadczenia w metodach objawowo termicznych, żeby nie było że nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbol
ej ja ma teraz okres to moę zaść w ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszmc
ja juz nie zgaduje widze czy ma czerwone czy biale majtki jak czerwobe to nie ruszam a na biale to jak na zielone hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boond
moja zona jest technikiem kosmatologi wiec powiem wam podczas okresu kobieta nie jest płodna a sex czasem nawet jest wskazany bo sperma ma właściwości lecznicze i kojące dziela prawie tak jak antybiotyk ale to juz wasza wola czy sex podczas miesiaczki bedziecie uprawiać czy nie a otym marynarzu to moim zdaniem głupota i przechwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia:D
Niewiem .. ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh
no ja mam teraz właśnie problem bo mój facet wyjezdza na tydzien do niemiec a wiadomo zawsze chcesz sie jak najlepiej pożegnać bo jednak tydzien nie bedziemy sie widziec albo i może dłużej.. tylko ze ja mam okres(3dzień) jemu to nie przeszkadza mówi ze nie jest mu dziwne ze kobiety maja okres a on kocha mnie i na pewno nie zrazi sie tym ze mam okres i sam mnie do tego namawia mi to jednak troche przeszkadza ale niby czemu mam nie spróbować tym bardziej ze nie bedzie go tak długo a ja mam cholerna ochote na niego.. ;p wkącu nic co ludzkie nie jest nam obce.. pozdrowionka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gia18
Można ale jest to nie higieniczne i może wpłynąć na zaburzenia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhhhh
owszem.. ale napewno sprawia to wieksza przyjemność niż normalnie.. ;p obydwoje bylismy zadowoleni a ja wog. nie czułam sie skrepowana przez mojego misia (:*) a jednak od tego to dużo zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulsedemon
jedna z moich bylych przechodzila bardzo bolesnie okres, jak poszlismy do lozka pierwszego i drugiego dnia to na luzie przechodzila reszta miesiaczki. co do ciazy to slyszales o antykoncepcji? :) nie mow, ze tylko na kalendarzyku jezdziecie... o tym to dopiero ksiadz wam przy naukach przedmalzenskich bedzie mowil :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast indjanca
preferuje z moja kobieta sex analny, orgazmy ktore ona osiaga podczas anala sa niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ped-ro
Ja z Jadzka tez tez preferujemy anala podczas okresu, ale ona ma hemoroidy i po akcji tez ma krwawienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tym wszystkim
Ja ostatnio myślę że swoim chłopakiem o tym aby się po kochać ale boimy się że wpadniemy a jesteśmy jeszcze młodzi i nic nie rozumiem z waszego pisania . Pomóżcie mi proszę dzięnkuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertantykoncepcjipo
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×