Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kar-ol-w

Okres - mozna sie wtedy kochac??

Polecane posty

Gość Rex-io
Mam pytanie jesli dziewczyna ma okres i kochasz sie wlasnie w te dni co ma okres czy my jakos faceci dochodzimy szybciej do ... no wiecie czego hehehe :D Juz tak mialem dwa razy w te dni ale normalnie po miesiacce jest ok. Pozdro dla kumatych >>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rex-io
Mam pytanie jesli dziewczyna ma okres i kochasz sie wlasnie w te dni co ma okres czy my jakos faceci dochodzimy szybciej do ... no wiecie czego hehehe :D Juz tak mialem dwa razy w te dni ale normalnie po miesiacce jest ok. Pozdro dla kumatych >>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Biedroneczka=
Biorę tabletki antykoncepcyjne.Kochałam się z chłopakiem podczas okresu.Czy jest możliwość,że zashłam w ciążę?BŁAGAM O ODP.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmmmm
moge prosic o kontakt z PIGOLECZKA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber21
piguleczko czy moglagyb mi wyslac swojego maila. Widze ze jestes bardzo dobrze zoriontowana w temacie i chcialabym Cie o cos zapytac apropo tematu i ktorym jest mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber21
Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdghkufwouv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdghkufwouv
DO PIGULECZKI TY JESTES PIELEGNIARKA??A NIEWIEZ ZE PODCZAS OKRESU MOZNA ZAJSC W CIAZE TY NIEZNASZ TAKIEGO PRZYPADKU A JA ZNAM KOLEZANKA ZASZLA W CIAZE W TRZECI DZIEN WIEC JEDNAK MOZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie kocham bez zabezpiecznia w trakcie okresu. Z całym szacunkiem dla metod naturalnych- kiedy, jesli nie podczas okresu, miałaby byc najmniejsza szansa zajscia w ciaze. A dla zbulwersowanych-mozna zajsc w ciaze, tak samo jak za kazdym innym razem podczas uprawiania sexu. Jedyny sposb jak w nią nie zajsc na 100% to szklanka wody zamiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdghkufwouv
MOJA KOLEZANKA ZASZLA W CIAZE W TRZECI DZIEN OKRESU TO CO PISZECIE TO AZ SIE CZYTAC NIECHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdghkufwouv
OD KIEDY W OKRES KURWA NIEMOZNA ZAJSC W CIAZE NAJPIERW SIE ZASTANOWCIE CO PISZECIE A POZNIEJ PISZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a.1.
mam pytanie. kochałam sie z chłopakiem podczas okresu. zazwyczaj mam 6-7 dniowe krwawienia. podczas 5 dnia i 6 kochaliśmy się (zawsze w 5 mam przerwę nie ma krwawienia i w 6 są ostatki) czyli miałam dni bezpłodne. potem nie kochaliśmy się. następne kilka dni oprawialiśmy petting, ale byliśmy bardzo ostrożni, nie spuścił się na mnie ani nic, po każdym kontakcie jego penisa z moim brzuchem lub nogą myłam się. zazwyczaj mam 31 dniowe cykle. umiem obliczać dni płodne i nie płodne dlatego kochaliśmy się "podczas" okresu. zawsze tydzień przed miesiączką mam obolałe piersi, teraz także mnie bolą, ale czuję również głód, i mdłości. Czy jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży? okres miałam 25.05 czyli teraz powinnam mieć 24.06 na razie czekam cierpliwie, kupiła bym test ale nie ma takiej możliwości, ponieważ sieć aptek należy do mojej rodziny, więc nie mogę sama pójść ani wysłać nikogo zaufanego ;( aha co do stosunku, był to mój pierwszy raz czy może to przez to tak fatalnie się czuję? zabezpieczyłam się prezerwatywami z środkiem plemnikobójczym no tzn mój chłopak (prezerwatywy kupiłam w aptece w Warszawie będąc u koleżanki -> w razie nie ścisłości co do tego że moja rodzina ma 3 apteki w okręgu :)) proszę o odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber21
Hey! Jak na moje oko nie powinnas sie martwic. Oczywiscie jest mozliwosc zajsia w ciaze podczas okresu ale skoro mowisz, ze zabezpieczyliscie sie to nie powinnas sie martwic. Tez mialam kiedys podobna sytuacje. Tylko, ze my kochalismy sie w 4 dni mojego okresu bez zabezpieczenia. Poczekaj cierpliwie do wtorku. A jezeli chodzi o Twoje mdlosci i glod to mysle, ze podswiadomie wywolujesz w sobie takie objawy bo za duzo o tym myslisz. Trzymam kciuki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley606
cholera...a nie lepiej kupić juz te gumki i sie nie martwic co bedzie poznej?! jak sie wstydzisz isc do apteki to znaczy ze nie dorosłes do tego żeby uprawiac seks;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =D
siemano powiedzcie mi czy dziewczyna moze zajsc w ciaze jesli jej krwawienie trawa 4 dni...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip21
Powiem jedno uprawiac stosunek mozna zawsze ale czy partnerka czuje sie komfortowo napewno nie !a facet mysli aby poszło mu z bacika i w dupie dlaczego tak pisze bo nie raz robiłem z dziewczynami a teraz wiem ze trzeba szanowac to co sie ma a kobieta doceni to bardziej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faza376
mam takie pytanie kochalem sie z dziewczyna po 11 dniach jak juz nie miala okresu i chcialbym sie dowiedziec czy moze zajsc w ciaze po tych dniach .prosze o odpowiedz bo nic nie kumam tego jezeli chodzi o te dni i wyliczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka
Uprawialiśmy z narzeczonym seks analny. On miał na sobie prezerwatywę, jednak ta pękła, a my się nie zorientowaliśmy i on skończył w środku. Natychmiast poszłam się umyć, a kiedy po około 20 minutach dotarłam do domu włożyłam sobie globulkę antykoncepcyjną z substancją plemnikobójczą, gdyż bałam się że jakaś ilość spermy dostała się do pochwy kiedy się wycierałam. Dodam jeszcze że byłam wtedy podczas 4 dnia okresu. Czy mimo to mogło dojść do zapłodnienia? Nie mogę zajść w ciąże gdyż oboje studiujemy, co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygi
koorva rzygać mi się chce :O jak można sie dubczyć w czasie okresu ??? :O higiena zerowa, krew wszędzie fuuujjj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka
a czy Ty wiesz drogi "rzygu" do czego Służy i jak działa taki genialny wynalazek techniki jak TAMPON?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzu
Kurde ludzie xD ja jestem Licealistą i wam powiem jak to jest w ogole bo widze ze bladzicie i bladzicie xD ... Tutaj wszyscy mowia 14 dzien 14 dzien a to nie jest tak, to jest mniej wiecej polowa czasu okresu jezeli babka ma okres co 30 dni to polowa to 15 jezeli 20 dni to 10 i w tym czasie mamy owulacje.. A czym jest owulacja? Nie jest to jak PIELEGNIARKA mowi JEDEN dzien plodny, kurde skad to wzielas w ogole? Owulacja czyli mniej wiecej polowa calego okresu wystepujaca po krwawieniu, jest dopiero UWALNIANIEM komorki jajowej z JAJNIKOW! A nie dniem najbardziej plodnym! Komorki jajowe maja dluga zywotnosc bo przeciez to one pobudzaja caly narzad plcicowy kobiety do przygotowan na ewentualne zaplodnienie przy czym jest zwiekszone tez dostarczanie niezbednych skladnikow odzywczych do tej komorki aby mogla przetrwac nie TYLKO dzien bo moze max 10 dni zyc!!! A po tym czasie po prostu wysiada i cala balanga siada... W macicy wszystko sie uspokaja i powraca do stanu przed owulacyjnego i wtedy mamy okres, podczas okresu wydalane sa zluszczone scianki i komorka jajowa, wiec nie mozliwe jest niby zajscie w ciaze... Ale ja wam powiem ze JAJNIKI zazwyczaj wypuszczaja komorki raz jeden a raz drugi, zdarzyc sie jednak moze ze oba wypuszcza co nie znaczy NARAZ tylko jeden wczesniej drugi troszke pozniej i chyba tylko wtedy moze dojsc do takiego czegos jak wy mowicie "zaplodnienie podczas okresu" ale to jest tak zadko ze hej. W dodatku mnie osobiscie nie widzi sie zeby wtedy mozna bylo zajsc w ciaze, a jesli tak to dziecko bedzie mialo wady wrodzone... Czyli tak po krotce: Jest krwawienie (poczatek okresu), mozecie sie dawac do woli, jezeli wiecie ze od jedenego krwawienia do drugiego macie np 30 dni, do 15 dnia, a w ogole najlepiej nie spuszczac sie do wnetrza pochwy i po sprawie. po 15 dniu nie warto ryzykowac chyba ze po prawie 2 tygodniach tuz przed kolejnym krwawieniem. KONIEC dziekuje za nobla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhony
Do kjsdghkufwouv :-D burak i jełop jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhony
do rzygu :-D ty koorva pacanie niemyty,bluźnisz i do tego wcinasz swoje łajno co noc,ty to dopiero jesteś obrzydliwy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekk
czy 4 dni po okresie mozna zajsc w ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstydliwa 21
Najlepiej to jest sie zabezpieczac i prawie po sprawie bo to tez czasami zawodzi... ja tam zawsze bralam pod uwage czas po okresie i przed i jakos do tej pory nie wpadlam na szczescie... tym bardziej ze jak wytrysk byl juz poza mna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka.....
Zgadzam się z przedmówczynią... Też zawsze brałam pod uwagę czas przed okresem i po i do tej pory nic mi się nie przydarzyło... zaznaczam tylko że zawsze moj facet ma na zobie gumkę... chociaż ostatnio zdarzyło nam się bez gumki:/ ale zakladam, że bedac po okresie nic z tego nie wyjdzie tym bardziej ze wytrysk był juz poza mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruuszon
jak to sie mowi: dobry marynaz i przezczerwone przeplynie ;p ostatnio takpowiedzial mi moj kolega.... jesli chlopakowi to nie przeszkadza to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie liczy się ile po okresie
jeśli nie wiadomo jakiej długości są cykle i ile trwa ten okres. teoretycznie u kobiety która ma cykle 28 dni okres płodny może się zacząć już w 7 dniu cyklu, a kończy się w 17 dniu. miesiączka może trwać 3 dni a moze trwać 7 dni. W praktyce różnie bywa dlatego pytania czy 4 dni po okresie mozna zajść sa jeszcze bardziej bez sensu zadane niż czy mogę zajść w 7 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka...
Bo najlepiej to się nie seksić;) Ale tak poważnie to lepiej z tym uważać, bo tak jak mówi Koleżanka wyżej cykle są bardzo rózne i nigdy nic nie wiadomo... trzeba się zabezpieczać chociaż i to czasami zawodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×