Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakalaszowana

To jest chora sytuacja!

Polecane posty

Gość zakalaszowana

Wiecie co mnie wkur**a? Tematow odnosnie kobiecego wygladu jest masa. Laska to musi miec superjedrne cycki, najlepiej jeszcze powyzej b( co raczej jest nierealne zeby piersi kobiety 25 letniej, duze piersi sterczaly na bacznosc)..musi miec fajny tylek, super fgurke.. fajna cipke( porob juz dyskwalifikuje kobite oczywiscie), cudna twarz, zero celulitu, zero rozstepow.. i jest ok.. takie tematy sa normalne.. dla facetow..to jest fakt- kobieta musi byc idealna.. i to nie zadne gadanie.. musi byc pociagajace.. lubic brac do buzi..w pupe.. w reke..itd Bajka! A teraz sytuacja odwrotna- pojawiac sie zaczely tematy dotyczace wielkosci penisa. I to juz dla was przegiecie. Kazda kobieta ktora uwaza ze facet powinien miec w gaciach wiecej niz dziecko 8 letnie jest albo glupia lafirynda ktora chodzi z linijka.. albo jest rozepchana jak wiadro.. albo w ogole urwala sie z ksiezyca!No bo jak to? Wy -faceci moglibyscie byc jacys wybrakowani?!;P:P I te bezdety na pocieszenie ze rozmiar nie ma znaczenia! Owszem- nie ma jak jestes sam i robisz sobie dobrze przed kompem.. albo jak jestes stary dziad i juz Ci nie staje!.. moze dla was nie ma! Dla wiekszosci kobiet ma i koniec! Roznica jest taka ze jak facet mowi ze najfajniejsze cycki to duze i sterczace.. to my nie mamy nic do gadania.. wiemy ze takie sa najfajniejsze! Ale jak kobieta stwierdza ze penis duzy jest lepszy niz sredni albo maly to juz cos jest nie tak.. to wtedy to sa brednie.. Drodzy panowie! Popukajcie sie w swoje puste lby i przyjmijcie do wiadomosci ze my tez mamy swoje wymagania.. ze nie tylko Wy mozecie chciec czegos od nas:P.. ze nie po to sie pindrzymy przed lustrami zeby potem, kiedy dochodzi do konfrontacji zobaczyc jakiegos mikrusa w waszych gaciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie az za bardzo, swieta prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La_Farfadette
brawo dla tej pani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 racji
a niektórym to i włosy na rękach przeszkadzają, a żadnemu nie przyjdzie do głowy żeby ogolić jądra i itd , a potem wielce żdziwieni jakie my Polki pruderyjne jesteśmy bo żana do buzi nie węzmie tego obrzydliwego zarostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawobrawo
Ja tez mysle tak jak ty.Nie po to inwestujemy w urode i kremy na celulitis aby potem złapac w ręke jakies marne 12cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się całkowicie z autorką topiku!Napisała całą prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haahahaha usmiałam się, ale to prawda co pisze ZAKALASZOWANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha w końcu ktoś to fajnie ujął :D Ciekawe co na to panowie... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La_Farfadette
dyplomatycznie milczą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość un
TAK NAPRAWDĘ TO CHODZI O TO, ZE KILKADZIESIAT PROCENT FACETÓW (JA RÓWNIEŻ-13cM W WZWODZIE) MA MAŁE FIUTKI I SĄ PRZERAZENI, ZE INNI MOGA MIEC WIĘKSZE. TO JEST TEMAT KTÓRY NAS PRZERAŻA. TEMAT TABU. KOBITKI OWSZEM-CIEKAWY TEMAT, ALE ZNOWU TO SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INDYWIDUALNE MARZENIA. ZAKALASZOWANA-NIE PRZEJMUJ SIĘ -TACY JETESMY I NIC NAS NIE ZMIENI. FRAJERZY I TYLE. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La_Farfadette
brawo za odawgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharp
Mały to 8 cm Prawidłowy to 14 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 racji
żadna odwaga...najlepiej wszystko usprawiedliwić argumentem " jestem facetem tak mam i co ja na to mogę poradzić" błagam dziewczyny nie dajmy się na to nabrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja brawo dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciuss
a ja mam pytonga 11 cm i laski mówią, że duży. o co k... chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharp
Jak ktos ma 8 cm to rzeczywiście mały Prawidłowy to 14 cm do 18 Reszta to wynaturzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hep........
podpisuje sie fiutkiem mikruskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi juz Ci
powiem o to ze 11 cm to WCALE NIE JEST DUZY CHOj a laska Ci tak mowi zeby Ci qrwa przykro nie bylo, hehe11 cm no olbrzym z niego olbrzym hahaha stary prosze cie nie osmieszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak zbyt
duze cycki i zbytnia chudosc są wynaturzeniem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość un
JA TAK MYŚLĘ I TO JEST MOJE ZDANIE. SKORO 14 TO NORMA- TO MI NIEWIELE BRAKUJE. TAK NAPRAWDĘ FAKTYCZNIE DO ROBIENIA DZIECI NIE MA TO ZNACZENIA ILE. ZNACZENIE MA TO DOPIERO WTEDY, KIEDY CHODZI O PRZYJEMNOŚĆ. A JAK WIDOMO KOBITKI SĄ RÓŻNIE ZBUDOWANE I KAŻDA POTRZEBUJE CZEGOŚ INNEGO. ALBO ZADOWOLICIE SIE TYM CO MACIE, ALBO SZUKAJCIE DO SKUTKU. POZDRAWIAM WAS KOCHANE "NORKI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie chcialabym by moj facet miał 11cm, porażka, mój mąż ma ok 17cm:)więc sory młody ale masz rozmiar dziecięcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie pocieszaja
hahaha 3 cm to niewiele???ty chyba tluku zyjesz w innym swiecie, kazdy cm robi roznice a ty masz zwyczajnie malego ptaka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja
co ma wielkosc penisa do wielkosci cyckow? to tak jakby porownywac wielkosc dupska do koloru wlosow:) mysl troche dziewczyno!! My lubimy duze piersi, a Wy szerokie, dobrze zbudowane klatki piersiowe mezczyzn, my lubimy plaskie brzuchy, Wy tez, najlepiej z kaloryferkiem, My lubimy kragle, ksztaltne posladki, Wy takze macie swoj wzorzec "apetycznego" tylko u faceta! My lubimy jak sie podgalacie miedzy nogami, a Wy takze optujecie za podgalaniem, a na jadrach to juz wogole, zeby wlosow nie bylo. My chcemy szczuplych (bez przesady) dlugich nog, oczywiscie bez jednego wloska, a Wy umiesnione nogi mezczyzn. No i teraz dochodzi do tego co mozesz porownywac: cipka i penis! pytanie brzmi, kto moze miec wogole cos do powiedzenia w tej sprawie? facet ktory mowi ze cipka ma byc taka a taka, to juz chyba jest w niezlym kosmosie;) natomiast Wy bardzo chetnie sie na temat penisow swoich marzen wypisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozrdo dla autorki, zajebiście to ujęłaś :) hahah 3 cm nie ma róznicy ? to czemu się samcy przypierdalacie jak mamy 3cm mniej cyce w przód niż ktośtam? pierdole małe penisy i pseudo samców mówiących że jak lubi duże to się kurwi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharp
Kafeteria to nie cały świat, są normalne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij sie w czolo
twoja wypowiedz swidczy o tym ze tez masz malego. Tak jak faceci patrza na piersi i chca wielkich tam by patrzymy na wasze ptaki i chcemy wielkich, nie porownoj cipy z chojem!!!! sam postawiles nogi przy klacie kretynie z malym chojem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×