Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakalaszowana

To jest chora sytuacja!

Polecane posty

Gość znowu prowokacja
i fakt, kobieta moja udaje zazwyczaj orgazm.Ciągle powtarza, że chce większego ale cóż mogę zrobic:(a Wy takie okropne tu jesteście smiejecie sie...12 to przeciez znowu nie tak malo prawda??az tak malo??nie wiedziałem...w takim razie ide usiąść na ręce zrobie sobie dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko duże penisy dają rozkosz
12 cm??? Eee tam.Nawet bym nie poczuła takiego w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec podszywania. jesteście beznadziejni. Nie ja pisałem , że mam 12cm to nie ja, ja mam mniej:/wstyd się przyznać ale 10:(o zgrozo wydało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja1
chyba wygralem:) z reguly jak nie ma juz argumentow, to wchodzi do akcji podszywacz! klaniam sie pieknie i tym kulturalnym raczki caluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja1
oj gra nie warta swieczki, podszywaczy czemus ty taki podszywacz, zazdroscisz mi czegos?mojego wielkiego preznego penisa??chcesz to dam Ci moje 12 bo 2 cm przy takich malych i tak roznicy nie zrobia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaahhahaahhaha mierzyłam linijką moje Slonka kochane i wiem ze to bardzo duzo bo wiem ile to jest 20 cm a skoro nie wierzycie to trudno nie mam zamiaru wam niczego udowadniac bo nie uwazam zeby to byl powod do wpadania w samozachwyt zwlaszcza ze to nie moj penis tylko mojego faceta :P a jesli nie wierzycie ze takie penisy istnieja to serdecznie wspolczuje i mam nadzieje ze kiedys sie przekonacie na wlasne oczy ewentualnie na walsne cipki :D aha i uprzedzam kolejne pytanie : nie rozrywa mnie a delikatny bol odczuwam tylko przed okresem i tylko w pozycji od tylu to by bylo na tyle 🖐️ p.s chyba ze mnie ktos wkur**** to sie jeszcze odezwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacjaa
Przyznam,ze według tabelek -tych oficjalnych - to miałem prawie średniaka ale zycie samo pokazalo,ze z takim 12cm peniskiem to co najwyzej moge sam sie pobawic bo kobiety maja wieksze wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacjaa
coz, takie zycie, zawsze kurwa cos, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacjaa
Podobno mężczyźni,którzy maja małe penisy,wczesniej czy później staja sie gejami i zadawalaja sie jak inny mężczyzna posuwa ich od tyłu. Słyszałem,ze w ten sposób czerpia satysfakcje z seksu i nie przejmuja sie wielkoscia penisa. No,przeciez w tej sytuacji 12cm nie ma znaczenia skoro itak chodzi o tyłeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacjaa
no i nawet w odwecie zalozylem topik kobiety z malym biustem :)super super, skoro mam malego to znajde laske z A:)bo inna mnie nie zechce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra skonczmy
juz bo pozniej jak dojdzie co do czego przypomna sobie o tym topiku i im mikrusy nie stana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacjaa
zakładam złosliwe topiki na złosc wszystkim facetom z duzymi penisami i ich wielbicelkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby was kurwa ---> nie wspominajac o tym jaki Ty jestes zjeb i jaki zakompleksiony :P a Tobie widac nikt nie mierzyl bo nie ma czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalby kto
do zeby was kurwa: ty sobie wypraszasz rozmowy na temat wielkosci twojego penisa a my nie zyczymy sobie rozmow na temat naszych piersi!! jak wy nas obgadujecie to jest ok ale jak juz my cos o was to wielkie ale i NIE ZYCZYMY sobie, dobre :P hehehe :P i wspolczuje ci bo z takim penisem chyba jeszcze zadnej kobiety nie zadowoliles heheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalby kto
o i nawet jakis ksiezulek sie znalazl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_________
precz z małymi ogryzkami!!!! tylko duży penis daje przyjemność!! jak chce małego ogryzka to mogę użyć szminki na przykład:D dlaczego faceci za wypierdkami jak chomiki zaciekle bronią swojej "meskości"?? o nie posiadacze mikrofiutków - my kobiety nie bedziemy sie zadowalać waszymi ochłapami!!!! wasz czas dobiegł końca:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadzy facet
ktory sie tu odzywa ma zapewne malego choja i zbulwersowany nasza szczeroscia stara sie bronic swoich kilku cm haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_________
mówmy w końcu otwarcie kobiety, ze nie po to dbamy o siebie i nasze ciała aby dostac w "nagrode" mamuciego wypierdka 15 cm... i jeszcze nam wmawiają że to szczyt szczęścia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakalaszowana
niezle sie ubawilam;) i tak byc powinno dziewczyny;) juz normalnie rzygac sie chce jak kolesie z wormsami zamiast porzadnych penisow popadaja w samozachwyt:P:P wymagaja od nas?!? - super! ale czemu my nie mamy wymagac tez od nich?( tu sie dopiero zaczyna dla Was problem - zanim kolego zaczniesz krytykowac w myslach kobiete albo wymagac od niej ekstremalnego i nienaturalnego wygladu spojrz sobie w gacie.. wsadz leb pod zimna wode.. jebnij sie w czolo.. bo wiekszosc z Was drodzy panowie tylko stawia wymagania.... a w zamian co? mikruska nam dajecie? Wielkie jebaki!Phi!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boooże
a ja myślę, że jesteście sfrutrowane bo tak naprawdę wasi panowie mają 12 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna maria
wielcy macho a w gaciach śmierdzący ogryzek:O Mamy w dupie to ze gadacie ze każda kobieta która chce dużego penisa ma wielką cipkę! to wasza jedyna linia obrony!! centymetr nie kłamie!! A siusiaczkiem wielkości 15 cm możecie bzykać świnki morskie. Ludzie wzwód 15 centymetrowy wygląda raczej na zapelenie pęcherza a nie na przyzwoity wzwód. teee , wstydźcie się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalby kto
a mi sie wydaje ze tu tak naprawde nie chodzi o wielkosc tylko o podejscie do tego wszystkiego i tak jak napisala kolezanka wyzej zanim kogos ocenisz spojrz na siebie i zastanow sie nad tym co chcesz powiedziec(napisac)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
autorko trafilas w dziesiatke,usmialam sie po pachy i podpisuje sie pod Toba,15 latek skonczylam juz bardzo dawno jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślłaby kto ----> o samą wielkośc nie chodzi bo ja juz nieraz powtarzalam ze nie kocham mojego faceta za te jego 20 cm w zwodzie ale ze tyle ma to tez nie bede narzekac ani rzucac sie z mostu i moze ja sie nie powinnam wypowiadac o calkowitej niepozytecznosci mikrusow bo sie nie znam i nie mialam z takim do czynienia ale ci panowie, ktorzy nas obrazaja jak tylko napiszemy ze wieksze sa lepsze nas denerwuja bo im sie wydaje ze nasze cipki sa tak elastyczne ze nawet nas 10 cm zadowoli i nie chca przyjac do wiadomosci faktu ze tak niestety nie jest ja w sumie z tych malych to tylko z moim palcem przetestowalam ale to nie bylo to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość un
no właśnie- niektóre laski są błędnie poinformowane i wierzą, że ( ) GRATULUJĘ. DROGIE PANIE I DRODZYPANOWIE: -NIE ZADOWOLICIE SIĘ NAWZAJEM-PO CO TO CHAMSTWO-PO CO TE OBRAŹLIWE TEKSTY ??? O.K. MAM 13 CM I TO JEST MAŁY HUJ-ZGADZAM SIĘ Z TYM W 100%, ALE MI ON WYSTARCZA. MIAŁEM KILKANAŚCIE KOBIET I ŻADNA NIE NARZEKAŁA. NAWET JAK UDAWAŁY ORGAZM TO ICH SPRAWA. JA OSIĄGNĄŁEM CO CHCIAŁEM I BYŁO MI DOBRZE. A SKORO MIAŁYBY NARZEKAĆ TO WIĘCEJ BY TEGO ZE MNA NIE ZROBIŁY- A ZADNA NIE PROTESTOWAŁA JAK PROPONOWAŁEM KOLEJNE SPOTKANIE, BA (JESTEM DUMNY) KILKA SAME TO PROPONOWAŁY MÓWIĄC ŻE BYŁO FAJNIE. POZDRAWIAM PANIE I UTRZYMUJĄ SWOJE ZDANIE: -SĄ TAKIE CO LUBIA DUŻE I TAKIE CO LUBIĄ MAŁE. BUZIAKI ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalby kto
kazdy ma swoje potrzeby i tez nie mam zamiaru wysmiewac sie z mikrusow, to wszystko to poprostu zbedne czepianie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha236354
kobita dobrze zaczela, dac jej wodki... tak naprawde nie chodzi o male ptaki czy wielkie piersi ale o wzajemne traktowanie sie chodzi wymaganie nie wiadomo czego od kobiet (bo stad tyle chetnych do udzialu w programie Np Chce byc piekna...czy tam jakies inne jeszcze...) - zajebistego wygladu, super samopoczucia, zawsze ochoty na seks... i -----un ---- musisz przyznac, ze wiecej wymaga sie dzisiaj od kobiet niz od facetow....... wiec trzeba troche podtemperowac niektorych - zbyt zadufanych w sobie pawianow...facet znajacy swoja wartosc nie przejmie sie mniejszym penisem...bo seks zaczyna sie w glowie a nie w penisie... tyle pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalby kto
dokladnie popieram i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym sposobem doszliśmy chyba do jakiegoś konsensusu :) ale mimo wszystko gratulacje dla zalozycielki tematu bo przynajmniej cos zostalo wyjasnione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×