Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgryzliwa

Prosba do panow

Polecane posty

Gość wielbiciel wolkow zbozowych
nie, dzieciaty nie jestem, bede zonaty za pol roku;) rownie dobrze moge powiedziec, ze mnie trudno sobie byloby wyobrazic ze siedza tutaj zony, matki i gadaja o obciaganiu, analku i duzych fiutach ktore im daja nieziemska przyjemnosc;) mysl kobieto;) zaruzmieniona to jeszzce nie koniec, chcesz posluchac co dalej by bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnieeee
ile kobiet traci ochotę na seks bo faceci bywają tak beznadziejni w łóżku, a potem się dziwią mam oziębłą żonę to pojde na dziwki( one nie oczekują orgazmu-jakie to proste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zarumieniona
nooooooo i żałuje że z przyszłą żoną nie robicie tego co tu tak opisujesz i o czym tak marzysz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel wolkow zbozowych
hmm kto powiedzial ze nie robimy? no powiedzmy, ze do dalszej czesci tej opowiastki ktora snuje na Twoj temat, to jeszcze nie przerabialismy i jest to raczej malo prawdopodobne, no ale to dlatego ze to hardcore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel wolkow zbozowych
no trudno zarumieniona, nie dla mnie jestes, teraz kobieta z ktora chcialbym rozmawiac powinna podjac gre, a Ty smecisz... opowiastka przerwana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zarumieniona
no to poszukaj sobie takiej na męskim forum..TAM CI NA PEWNO DOGODZA!!! BUAHHHHAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel wolkow zbozowych
a po co na meskim? mnie nie interesuja mezczyzni tylko kobiety! oj Ty chyba bardzo jednak glupiutka jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zarumieniona
oh wołek lubi jak mu obciągają głupiokie.. bo czuje się wtedy taaaaki mądry buaaahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat jestes
jak musisz sobie laski na forum szukac:P latwiej Ci na forum- rozumiem.. pewnie masz tak paskudnego ryja i malego wacka ze w realu to zadna by sie z toba nie umowila:P:P latwiej kupic kota w worku:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnieeee
ile kobiet traci ochotę na seks bo faceci bywają tak beznadziejni w łóżku, a potem się dziwią mam oziębłą żonę to pojde na dziwki( one nie oczekują orgazmu-jakie to proste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×