Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezastapiona

Bardzo mnie to dziwi ze panowie

Polecane posty

Gość niezastapiona

sa az takimi tepakami;) w odpowiedzi na nasza szczerosc- ze penis duzy jest lepszy od malego.. panowie zakladaja durne tematy zeby nam dopiec.. lejmy na to kobitki;) a swoja droga niezle ich to musialo zabolec..( chyba woleli byc oszukiwani.. zobaczcie! tylko facetowi prawde powiedziec!:P:P) sie niezle wkur**li ze nie sa takimi adonisami:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego penisa
i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziec facetowi ze ma male
go to zaraz sie pojdzie pociac- tacy sa.. nie przyznaja sie ze ich to boli.. a w srodku beda sie gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz beda sie do tego
przyznawac i wmawiac sobie ze to akceptuja i im z tym dobrze( najpierw wszyscy mieli wielkie siury a teraz nagle male jest dla nich piekne:P) buhahhahahaha z a l o s n e ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego penisa
i w związu z tym poczucie przegranego życia. I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeee
czy jest mały czy duży to i tak obsługi chłopcy się długo uczą-walą konia do 18 a po tem chcą go w jakąś dziure od płotu wkladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnieeee
ile kobiet traci ochotę na seks bo faceci bywają tak beznadziejni w łóżku, a potem się dziwią mam oziębłą żonę to pojde na dziwki( one nie oczekują orgazmu-jakie to proste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jhest to ze panowie bardziej sie oburzaja na tekst o to ze maja male penisy niz o to ze nie maja mozgu, jak to jest drogie kobiety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zarumieniona
bo niestety na dwie główki które posiadają częściej używają tej w majtkach bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz wole byc sama i gadac do sciany niz byc z taka marna imitacja czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
kretynki jestescie głupie strasznie wy wolicie duze penisy my duze biusty i tyle jeżeli facet z małym ptaszkiem jest dla was śmieszny to co my mamy powiedzieć na panie z małym biustem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×