Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małż0NkA

mam problem natury osobistej

Polecane posty

mam tu na mysli to zaczely mnie podnieceaczwierzeta konkretnie duze psy mam wilczura w domu i nie odparta chec zeby sie z nim kochac tylko ze sie boje bo to jest zboczenie a naprawde nie moge sobie poradzic prosze nie smiejcie sie to naprawde powazny problem i nie powazne wpisy naprawde sobie darujcie poprostu chcem z kims o tym porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może sie przyłączę
jestem w ciężkim szoku,ale nie osadzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to nie jest w tak zwanym standardzie miec taki poped i nie jest to normalne nie wiem co sie stalo nigdy tak nie mialam jestem zona matka i tu takie cos i nie wiem jak sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze nie oceniajcie mnie tylko wysluchajcie chyba ze macie cos ciekawego i pomocnego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh te prowokacje
no ciekawie, szkoda ze prowokacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego zakladasz ze to prowokacja jestem tu anonimowa i moge sie tu przyznac do tego z mezem nie moge o tym porozmawiac bo i jak pomysli ze jestem nie normalna chodz (rzeczywiscie nie jeste to normale ) i mnie pogoni jedynie tu moge sie wyzalic i porozmawiac prowokacja bo co nikt do takich rzeczy sie nie przyznaje czyli to nie moze byc prawda jesli chodzi o moj temat ?? ludzie troche wyrozumialosci tylko tyle od was oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weterynarzrz
Radzilbym zaszczepic sie przeciw wsciekliznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh te prowokacje
a co ma znaczyc ta stopka u Ciebie? no dobrze, to czego oczekujesz od forum? na jaki temat poszukujesz opinii? wiesz swietnie ze to nie jest "normalne":) pytanie skad sie wziely u Ciebie takie mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78678678
Poczytaj Freuda.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka bo kradne nicki ukradl mi moj wczesniejszy chce porozmawiac moze ktos mi cos doradzi gdze sie z tym zglosic bo zdaje sobie sprawe ze to nie jest normalne :O bo nie oczekuje ze ktos jeszcze sie do tego tu przyzna bo tylko ja chyba mam tak nie pokolei w glowie a juz nie mam 2o lat :( a skad sie wziely sama nie wiem kiedys sie zlapalam na tym ze ze jak glaskalam swojego psa to zaczelam go masowac po genitaliach naszczescie moj maz tego nie widzial i zauwazylam ze sprawilo mi to przyjemnosc :O a pozniej jak zlapalam sie nad tym ze wyobrazalam sobie sex z moim psem jestem zalamana i nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78678678
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbr
to rzeczywiście problem;) może powinnaś udać się do psychologa,bo takie zachowania są nienormalne.Jeszcze,oprócz wyśmiania,ktoś cię oskarży o znęcanie się nad zwierzętami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78678678
"problem natury osobistej" ...;) Idz do psychiatry. Badz co badz, ale skoro w takim libveralnym kraju jak USA zoofilia jest karana to cos musi w tym byc nienormalnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota kropla
zgroza na sama mysl ja od 15 lat zastanawiam sie nad zlotym deszczem to juz dla mnie cos nienormalnego a co dopiero zwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh te prowokacje
malzonka hmm ciekawy problem;) po pierwsze przestan histeryzowac;) to co sobie marzysz a to co jest faktycznym dzialaniem to sa dwie rozne sprawy! fakt, faktem ze Twoje fantazje i pragnienia wykraczaja poza normalna sfere seksualna czlowieka, ale co tam;) przynajmniej nikomu krzywdy nie robisz;) chcesz o tym tutaj gadac? troche dziwne miejsce na podobna rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie bede musiala sie przejsc z tym do psychiatry w koncu to chyba nie koniec swiata niby tak ze sfera fantazji a rzeczywistych zachowan to rozne sfery ale i tak mocno to jest przerazajace przynajmniej dla mnie ze takie cos mnie spotkalo a czemu akorat tu chcialam porozmawiac przychodze tu co jakis czas a tak myslalam ze o tej godzinie nie bedzie nie kompetetnych osob w tym wzgeledzie a naprawde lezy mi to na sercu i jak w czesniej wspomnialam nie mam z kim o tym porozmawiac a tu jestem bezpieczna bo anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh te prowokacje
taaa do psychiatry;) i co mu powiesz?:) psychiatrzy nie sa od "Wszystkiego":) zakladam sie, ze nie bedzie mial pojecia jak Ci pomoc;) ale dzialaj, dzialaj;) widze ze nie chcesz o tym pogadac... ciekawi mnie jak Ci sie to stalo i o czym wlasciwie marzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zazucacie mi prowokacje !!!! gdzie mam z tym isc jak tu juz mi ktos wspomnial zebym sie codow po psychiatrze nie sodziewala a to nie bylo tak ze mi sie cos stalo i ze od tego mometu mam taki pociag poprostu jakis czas temu sie zlapalam na takim zachowaniu i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się przyłączę
Przestań o tym myśleć.Zwierzęcia sie pozbyj.Oddaj w dobre ręce.I zajmij sie czymś.Jeszcze pytanie : a sex z mężem jest ok. może jakieś niespełnione fantazje???Porozmawiaj z nim o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sie pozbadz psa z domu...powiedz, mezowi, ze masz alergie..moze to pomoze a jak nie, to do psychiatry, jakis sposob znajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mezem sex jest now alsnie taki sobie :O zwierzaka nie chcialabym sie pozbyc to ulubieniec rodziny a co mezowi powiem ze co podnieca nasz pies :O rozwodem to sie skonczy :( bo nie sadze ze bedzie wyrozumialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic zostaje mi tylko psychiarta i moze to sie jakos rozwiaze :( jestem zalamana i tyle nie wiem jak dac sobie z tym rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw tego psa bo naśle na ciebie towarzystwo opieki nad zwierzętami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz na czym polega wyższość człowieka nad zwierzętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mu nic nie zrobilam tylko mnie pociaga :O nie wiem czy bym sie na to zdobyla nie jestem na tyle nie normalana mam jakies zachamowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×