Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melinda*

JAKICH kobiet szukaja mężczyzni?

Polecane posty

Gość melinda*

temat sciagniety od jakiegos faceta ale mysle ze w druga strone to tez interesujace wiec... jakie lubicie kobiety, z jaka chceilibyscie sie zwiazac? Mam na mysli i wygląd i charakter, wszystko co w jakis sposob opisuje wasza idealną, upragniona kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem sam
mysle,ze najlepsza byłaby taka,która nie lubi duzych penisów.Sam mam kompleks małego członka i wolałbym nie trafic na wielbicielke duzych rozmiarów. Dlatego taka,co ma małe potrzeby byłaby w sam raz dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melinda*
no ale poza tym zeby rozmiarowo byla do ciebie "dopasowana" co jeszce jest dla ciebie wazne? dziewczyny maja rozna budowe ale nie ma zasady ze wezsza dziewczyna bedzie miec mniejsze potrzeby, to raczej nie od tego zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel wsuwek do włosów
a ja lubie jak dziewczyna ma koka ze wsówkami do włosów.Bardzo lubie kobiety,które używaja wsówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje
ze kobieta po pierwsze powinna byc przyjaciolka mezczyzny, powinna podzielac jego poglady w jakiejs czesci i dobrze go rozumiec - wysztko to powinno byc oczywiscie odwzajemnione. Jezeli ktos buduje swoje zwiazki tylko na bazie wielkosci penisa moze sie rozczarowac bo w koncu czlowiek sie starzeje. Wydaje mi sie ze najwazniejsze jest duchowe dopasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melinda*
a chemia? przyciaganie? nie wiem czy wystarczy byc czims przyjacielem zeby chcialo sie z ta osoba sypiac. mnie sie wydaje ze chyba wazne jest wszysko po trochu raz przyjaciolka raz kochanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpruderyjnych
wolnych lubiejacych to co oni poddanych bez swoje specjalnego ja ...dosłownie niewolnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiet nie wulgarnych, nie przeklinajacych, milych i majacych zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
a czy zgodzicie sie z tym ze cudowna kobieta to taka ktora niewymaga cudow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takich
ktore maja duzo kasy, na poczatek mieszkanie kupione przez rodzicow by sie zylo wygodnie I ktoraby utrzymywala prawie cala rodzine.... A uroda, przyciaganie, chemia.... to swoaja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciągających z połykiem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melinda*
Lubię takich co mnie bolcują w odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×