Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowało mnie

dziewczyny!! co robicie z wkładką, gdy macie się kochać?

Polecane posty

Gość zaintrygowało mnie

ja staram się zawsze wcześniej ją usunąć i jeszcze nigdy nie dopuściłam, by moj facet ją zobaczył, ale zastanawiam się jak by zareagował, przecież nie zawsze mogę przewidzieć kiedy będziemy się kochać...a tym bardziej,że zamierzamy razem zamieszkać...proszę o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy twój
facet wie, że nosisz wkładki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colia
ja tez zawsze wyjmuje wczesniej wkladke po co ma widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowało mnie
raczej nie, że codziennie-nigdy o tym nie rozmawialiśmy, ale kiedyś zdarzyło się, ze przy nim powiedziałam, że idę sobie wlożyć wkladkę, tyle, że seksu już nie było...to było własnie krotko po, i zalożylam ją by nie pobrudzić majtek, bo wychodziłam, anie było czasu na kąpiel; wiem, ze temat może durny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colia
po wsadzeniu bakłażana, kupionego w korzystnej promocji w Lidlu, wypadło mi kilka małych kuleczek brązowego koloru, ale nie udało MISIE zbadać ich dokładniej, bo zza węgła wypadł szybko jak lampart jakiś osobnik w stroju batmana, który rycząc "draaaaaże" połknął je w około 4 sekundy pomrukując z ukontentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjmuje przed
i zawsze ide do lazienki sie odswiezyc gdy czuje pismo nosem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowało mnie
no dokładnie! nie chcę by zobaczył! ale gdy razem zamieszkamy to nie wiem, przeciez seks może się zdarzyć w różnych sytuacjach..............ale z drugiej strony może wtedy problem sam się rozwiąże, w końcu zorientuje się, że codziennie używam, więc nie powinien być zdziwiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowało mnie
i też staram się troszkę podmyć!!jak dobrze, że nie jestem odosobniona!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle że powinnas powiedziec
o tym swojemu facetowi, tym bardziej, ze będziecie mieszkać razem. Dla mnie jest to coś naturalnego i dla mojego faceta też, czasami kochamy sie spontanicznie i nie wyobrażam sobie lecieć do kibelka żeby wyrzucić wkładkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colia
bardzo zabawne ze sie jakies idiota niespelniony seksualnie podszywa pod moj nick ... zycze cie powodzenia DEBILU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowało mnie
dzięki za wypowiedź, może ktoś jescze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colia
i nabożnym skupieniu smaruję wkładkę margaryną "Manuel", udając przed moim narzeczonym, że to pieczywo chrupkie Vasa, które udało mi się kupić w korzystnej promocji. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowalo mnie
i mam jeszcze jedno pytanie jakie sa naj tansze tampony mozliwe do kupienia bo na te sprawy mam miesiecznie przeznaczone 2 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowało mnie
bardzo śmieszne;) hehe podszywacze wypchajcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wieeemy
wkładki domacicznej to ty nie wyciągaj a inne pod język radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadamy ją przed to robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajaj
ja nigdy nie wyjmuje wczessniej bo wie ze nosze wkladki i wogole nic to nie zminia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy by mi nie wpadł do głowy tak durny pomysł, żeby biec wyjmować wkładkę w obawie przed tym co powie mój luby jak ją zobaczy, buhah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także nie wyjmuję- ale raczej staram się te zrobic tak by jej nie widzial..;) Ale-jak wiem,ze bedzie male co nieco-to się z góry rzygotowuję, więc i wkładki nie ma:) Ni ejest źle-normalny menczyzna nie ucieknie ze strachu i nie opadnie mu z obrzydzenia, czyz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×