Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki kiciusss

KTO JEST PODSZYWACZEM???????

Polecane posty

Gość jaki kiciusss

OPISZCIE DLACZEGO TO ROBICIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciussss
KTO SIE ZNOWU PODSZYWA POD MOJ PSEUDONIM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... a dlaczego to robie... hmmm... tak wogole to sam chcialem zalozyc tkai topik przed chwila... heh... doslownie chcialem podyskutowac nt. podszywaczy, rozrabiakow itp. to jest miejsce, w ktorym ujawniaja sie te wszystkie kobiece cechy, ktorych mezczyzni nie lubia... no i stad ta ogromna ochota zeby je tepic a swoja droga... jest wsrod kafeteriowych rozrabiakow jakas kobieta? czy jednak sami faceci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje haslo to 1qaz2wsx. :D wybacz, nie moglem sie powstrzymac... to moje ulubione zajecie ;) dlaczego? BO TAAAK!!!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi/Droga Santano... nie mow, ze ktos jest zalosny... sa tu tacy, ktorzy wpadaja na pomysly glupsze niz bys sie spodziewal(a)... mam na mysli oczywiscie siebi i innych potomkow tego, ktorego imienia na kafe nie wolno wymieniac (czyli k.l.o.t.z.a.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze sie znacie... :) a zdradzisz dlaczego? hmm? a swoja droga... gdzie sa wszystkie internetowe rozrabiaki? czyzby to nie ich pora... naprawde chcialem zaczac powazna dyskusje na ten temat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... tego nie skomentuję... szkoda słow. widzisz synku, ja w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam, że one są głupie... mają złe cechy, jak np. tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3194143 ale glupie nie sa... conajwyzej wredne, zle, przebiegle, samolubne itd itp. oczywiscie sa jednostki ociezale umyslowo, ale nie powiesz mi, ze 100% meskiej populacji to geniusze troche samokrytyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis kicius
ja jestem kobieta i co ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis kicius
no i co tez lubie porozrabiac i co ?????? zabronisz mi ????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE!! wrecz przeciwnie... tylko mozna odniesc wrazenie, ze rozrabiaja tu sami faceci... a dlaczego Ty rozrabiasz?? (i prosze zaczernij nick\'a bo az sie prosi...) moja wlasna kobieta broni tego forum jak Czestochowy... przeraza mnie to czasem, bo glupia nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss.
aldi...no widzisz zalozylem ten topik i dopiero teraz wracam na strone do tematu tak wiec podszywacze pisali w moim imieniu malo tego ukradziono mi nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss.
a do santany mowie ze to ja jestem facetem a nie tak jak on to sugeruje zem niby kobieta jest. a ten/ta,, santana,, to nie wiadomo kim jest podejrzewam ze plci i glosu udziela mu nijaka,, maalutka,, skrywajaca sie pod pseudo,,chochliczek,,.mowiac innymi slowy to taka kafeteriowa swieta ,,trojca,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... zaczernilem go ja... ale ktos juz pewnie haslo zmienil... :/ cholerni podszywacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss.
jestem pewien ze to sprawka ,,chochliczka,, juz sam nick na to wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się gorący seks , kilka poyzycji i swiece.Boje sie troche i nie wiem czy dam rade sie przelamac.Co myslicie o tym? Prosze piszcie mi co robicie.Ja czeszę moją owieczkę Sabinkę gdy ona sikając do wiaderka wyśpiewuje przeboje Maryli Rodowicz a niekiedy Świetlików. Następnie zawartość wiaderka wlewam do wanny i raźno składam 3 okręciki z Gazety Wyorczej i 5 z Naszego Dziennika. Dolewam wody i wskakuje do akwenu sikając na okręciki. Prawdziwa bitwa morska. Owieczka podskakuje!:classic_cool: 🖐️ m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss..
no to sorki.pozostaja misie zlosnisie.a niech tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Cię kiciuś, że tak Ci nakłamałam wyżej, od teraz będę używać tylko mojego nowego zaczernionego PESUDOONIMU heheheh \"jaki kiciusss\", pseudonimy Chochliczek, Santana i misie zlosnisie juz mi się znudziłY:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×