Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sporadyczny

Chcialbym z dwiema kobietami....

Polecane posty

Gość sporadyczny

....uprawiac seks !!!! Jestem zonaty i mam dwadziescia pare lat , mieszkam w malopolsce. Z zona, ukalda sie nam dobrze, w seksie nawet bardzo dobrze, mam wszystko co chce anal,oral z polykiem....ale jak zapytalem ja o uklad 2k+1m to powiedziala ze nie mogla by z inna kobieta, ze to jest dla niej obrzydliwe.....Oczywiscie nie jestem na nia o to zly i to doskonale rozumiem........ale chec seksu z dwiema kobietami jest u mnie b.duza i postanowilem "po cichu" to zrealizowac....... I tu pytanie do was: czy wiecie gdzie i jak szukac dwoch pan, macie jakies wlasne doswiadczenia i kontakty tego typu....jak zrealizowac swoje mazenie erotyczne..... jesli ktos cos moglby cos podsunac to prosze o kontakt na maila: sporadyczny@interia.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporadyczny
Jak już wspomniałem chcę uprawiac sex z dwiema kobietami jednocześcnie, uprzedzam jestem zonaty i mam dwadziescia pare lat , mieszkam w malopolsce.Lubie sobie też czasem pobiegać po lesie a w nocy przy pełni księżyca wyję, po czym zabieram się do bujania worów okoicznej faunie .Spotykam dziki i jelenie.Te ostatnie mają większe bile dlatego dają się fajniej rozchuśtać o tak ((( o o))) .Czasem tylko na mnie dziwnie patrzą te zwierzęta i niektóre uderzają prawym kopytem w ziemie jakby szykowały się do jakiejś bitwy czy co ?Raz spróbowałam z koniem dziadka ,który stał w zagrodzie.Biedny sie zdenerwował troszke może to przez hałas przejeżdzających samochodów ,bo zostawił mi sład na czole w kształcie podkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojcze
widze poprawe. ja tez lubie sex .... z dwoma facetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporadyczny
A tak wogóle to przyznam wam się tylko nie mowicie nikomu, jestem kobietą a pytong vel knaga to pieszczotliwa nazwa mojej łechtuni, która od tego ocieractwa urosła do rozmiarów pyty słonia i mam trochę problemu z ukryciem jej pod spódnicą..czy wiecie gdzie i jak szukac dwoch pan, macie jakies wlasne doswiadczenia i kontakty tego typu....jak zrealizowac swoje mazenie erotyczne..... jesli ktos cos moglby cos podsunac to prosze o kontakt na maila: sporadyczny@interia.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdradzaj żony pacanie!!! rozumiem że dla niej może się to wydawać obrzydliwe a ty odczuwasz głęboką potrzebę realizacji swoich fantazji, ale to nie powód by zachowywać się w ten sposób!:o znajdź lepiej mateodę na swoją żonę. spróbuj jej podsunąć jakieś filmy itd ale nie naciskaj. jeżeli jest kobietą lubiącą seks i jak piszesz próbowaliście już wielu rzeczy to napewno ta furtka nie jest jeszcze zamknięta... ja też początkowo byłam do tego nastawiona sceptycznie, ale z czasem otworzyłam się na tego typu \"nowości\"...tak więc wierzę że z Twoją żoną po odrobinie starań będzie podobnie. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporadyczny
....dzieki Titillated .......... spruboje ja jeszce namowic w jakis sposob.......urzadze jakies party......moze sie skusi pedac pod wplywem alkocholu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×