Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raina2

Perfumy ! Odkupowanie, odsprzedawanie perfum ! ! !

Polecane posty

Gość 7890
mam wody true glow z avon,mgielke passion dance tez z avon i preta porter.szukam chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
baton```ile za ta wode i jaka pojemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
i co nikt nie chce ladnych wod za nie duze pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucciego bym sprzedasła za 70 zł pojeność to chyba 30 może była użyta kilka razy ale ubytek bardzo mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon24
witam jestem w posiadaniu rarytasu jakim są oryginalne perfumy marca jacobsa przywiezione z usa, nowe, zapakowane wiem, że wiele kobiet ich poszukuje a w polsce nadal ich nie ma drogie są nawet za granicą 50 ml woda perfumowana zapach dla indewidualistek i silnych osobowości perfumy przeznaczone dla kobiet, które właśnie ich poszukują ktoś kto nie zna zapachu nie kupi gdyż tani nie jest cena za 50 ml - 170 zł polecam, jedyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon24
witam dziewczyny sprzedam zapach poszukwany przez wiele kobiet niedostępny w polsce marc jacobs 50 ml woda perfumowana kontakt lemon24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, oferuję do sprzedaży wodę toaletową Givenchy VERY IRRESISTIBLE 75 ml Uwaga: mam pewność iz woda nie jest oryginalna, lecz nieźle podrobiona; zakupiłam ją na allegro u nieuczciwego sprzedawcy, który dziś juz ma zawieszone konto; zapłaciłam jak za oryginał; przykro iż tacy się zdarzają; woda pachnie identycznie, butelkę też ma identyczną (z małymi rysami) jednakże zapach utrzymuje się znacznie krócej i pozbyłam się już kartonika; nie to jest jednak powodem odsprzedaży; \"pozbywam się\" zapaszku gdyż z powodu ciąży stał się dla mnie zbyt uciążliwy - jak każdy inny z resztą :); może więc komuś posłuży i przyozdobi półeczkę; zapraszam do zakupu gdyż za tą cenę warto - można potraktować jak lżejszą letnia wersję lub częściej jej uzywać! http://www.allegro.pl/item219237060_givenchy_very_irresistible_75_ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
mam na sprzedaz z avon perceive za 20zl,true za 29,prawie cala extraordinare za 29zl,polowe treselle silver za 15zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnuseskk
www.11points.blogspot.com jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja-82
SZUKAM NA ZABÓJ DAMKSICH PERFUM MILLEANIRE Z IVES ROCHER.. JEŚLI KTOKOLWIEK MA JE DO SPRZEDANIA PROSZE O PILNY KONTAKT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja-82
JESLI KTOS POSIADA MILLENAIRE DAMSKIE Z YVES ROCHER - ZAKUPIE BEZ DWÓCH ZDAŃ:) KONTAK NA GG: 3718743 POZDRAWIAM KATARZYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodkag4
Witam,poszukuję wody toaletowej Prowl (avon) zapłacę każdą cenę:)),jagodkag4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ata77
Sprzedam Miss Dior Cherie, 50 ml, woda perfumowana, raz psikniete- zapach sie "odpodobał" :(, kartonik mam również (zwykle wyrzucam jak otwieram), chyba coś przeczuwałam ;) Zainteresowanym udpstępnię wiecej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia z czystym sumieniem poecam na allegro sprzedawce BonyA kilkakrotnie zamawialam ani razu sie nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ata77
Oryginalne!!!!!!!!!!!!.Aktualnie stoja/leżą w lodówce- to podobno przedłuża trwałość zapachu, a ja ich aktualnie nie używam. Mam w tej chwili uzywam / uwielbiam :) amor amor cacharel i nieco mniej uwielbianą caroline herrere 212. Miss mnie dusi. Załamka.Kupione w lipcu. Zainteresowanym chętnie przekaże drogą meilową zdjęcia i cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArusiekkkk
Jesli ktos ma Escada Sunset Heat to chetnie wymienie i doplace :) jak cos-pisac na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtyuy
mam Air z oriflame 30ml 3/4 buteleczki jest i stoi bo kupiłam sobie teraz nowe punk po 24,9zł. tesh 30 ml z oriflame -moge komuś zamówić nowe i zapłaci razem z przesyłkką 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
JA MAM LACOSTE TOUCH OF PINK!!!!!!! CHęTNIE SIę WYMIENIE NA COś W RODZAJU ZIELONEJ HERBATKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflameeeeeeeeeee
Mam Giordani White Gold bo przez pomyłke zamówiłam o 1 flakonik za dużo.Normalnie kosztują 89 zł ,teraz jest na nie promocja 49,9 więc i ja po tyle samo sprzedaje ,jeśli któraś z was chciałaby jakies perfumki to szczególnie polecam divine !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beduinkaa
oriflameeeeeeeeeee a są moze teraz w promocji woda embrance her?? poprostu kocham te perfumki,a juz mi się kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflameeeeeeeeeee
są te perfumki przecenione z 84 na 54,9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beduinkaa
A mogłabyś mi je zamówic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflameeeeeeeeeee
ok, deihra.o2.pl napisz tutaj co ci się podoba :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beduinkaa
ok:) chciałabym jeszcze krem uniwersalny za 9,9 i krem silk & cashmere z proteinami jedwabiu za 6,9 i te perfumy embrance her ,zaraz napisze ci e mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflameeeeeeeeeee
Fajnie ,widzę ,ze będę miała od ciebie spore zamówienie ,więc przesyłka graatis,dorzuce ci jeszcze próbki kremów ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDRAX
Dziewczyny, a może wiecie jaka woda toalet. ma zbliżony zapach do CHIPIE (coty)??? Uwielbiałam ją kiedyś a teraz za nią tęsknię. W Polsce Chipie już prawdopodobnie nie ma od dłuższego czasu. Please pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×