Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alwaro

NIE MA FOT??????????

Polecane posty

hep się żegna, bo idzie się gzić...bawcie się dobrze miłe panie, jutro wrócę to Ci chochlik trochę podokuczam, o opinię trzeba dbać ;) loża dupencjo nad dupencję 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, kim Ty jestes Tony? Skad wiesz ze mam organy w przedpokoju?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Chochlika
To w końcu forum erotyczne No więc......... jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 jestem tylko spostrzegawczy i ot wszystko, bo oprócz całej Twojej miłej osóbki zobaczyłem na fotce syntezator 5-cio oktawowy, fotel zakupiony w komplecie razem z kanapą, no i tą torbę na dywanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)a juz myslalam ze sie znamy, heheha organy mam, ale juz nie gram bo czasu nie ma tyle co kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu malutka ty brzyyyydalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz się już znamy, tyle o Tobie wiem, masz na czym spać, masz na czy siedzieć (fotel), masz na czym grać i masz duuużą torbę do dźwigania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter***..*ego
do kogo rozmawiasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i gdzie do cholery
jest lusisita?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu malutka ty brzyyyydalu
W każdą sobotą matka zabiera mnie do biedronki i tam razem niczym wygłodniałe surykatki przemierzamy kolejne pólki w poszukiwaniu draży kokosowych, by móc je potem wsadzać sobie na wzajem w nasze jakze rozepchane wielkim kutasem konserwatywnego ojca odbyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro to sama chyba pisze
Rano w Biedronce jak kupuje prezerwatywy z Constaru (kiszka bydleca)! W pelni ekologiczne i wielorazowe! Sasiedzi sie troche denerwuja bo suszymy je na balkonie, ale nie moge sie oprzec przyjemnosci patrzenia z namaszczeniem jak sie kolysza na wiaterku wiajacym od Huty Czestochowa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu malutka ty brzyyyydalu
wciągam kurz z wycieraczki mojego sasiada z parteru, Pana Leona, zula spod monopola, posuwając sie jednoczesnie analnie kijem od mopa. Gdy juz wciagne moja codzienna dawke kurzu zabieram sie do pieczołowitego zlizywania resztek zaschnietego kału z sedesu, oszczedzam w ten sposob na srodkach czystosci. Lubie tez ujac w dłonie mojego wcale nie malego pytonga (11 cm no o co kurwa chodzi? mało?) i packac nim po zadzie moja 3 letnia suke anastazje rasy owczarek podhalański. Jestem też swięcie przekonany o slusznosci moich pogladów jakoby Stachura i Stachursky byli ta samą osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziumbzia oryginał
Do Jury : to przynajmniej będziesz miał teraz czas te drzwi na niebiesko pomalować ;-) Jednak szkoda, że tak poddaliście się tym wałkoniom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu malutka ty brzyyyydalu
codziennie rano zakładam gumofilce ze sklepu "Dom i ogród", perukę zrobioną mopa z Lidla, kupioną w promocji za 2,99 oraz umieszczam sobie pod górna wargą kostki sera feta z Biedronki imitując jej gwiazdorski uśmiech, po czym kładę się na kanapie z tajemniczą miną wywołaną przez umieszczony sprytnie w bieliźnie filet śledziowy z przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×