Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TATIANKA

dlaczego ze mną nie zatańczył????????????

Polecane posty

Gość nie wiem.....
turkus czy Twoj facet tez wstydzi sie z toba zatanczyc? bo ja mialam kiedys taka sytuacje na imprezie i nie wiedzialam dlaczego własny facet mnie unika i nie chce zatanczyc dopiero duzo pozniej po imprezie powiedzial ze nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TATIANKo
nie przejmuj się, podobasz mu sie poptostu nie umie tańcować, może za mało alkoholu wypił? jeśli się gapił to chyba znaczy, że mu się podobasz, tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pracujaca w domu
zapomnij, było minęło, może na następnej imprezie może jest nieśmiały. Ośmiel go uśmiechem albo sama poproś Faceci czasem są dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m+k
nie zatańczył bo nie chciał...ale skoro nie tańczył z nikim to poprostu najzwyczajniej nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to ja bylem
tez ostatnio gapilem sie na taka jedna, ale jej nie poprosilem do tanca, bo jestem plochliwy :), a jak chcialem podejsc to jakis gosciu sie przysiadl i ja probowal obejmowac, wiec odpuscilem, ale przykro bylo mi patrzec na tego goscia, jak on sie zabieral do niej, probowal ja obejmowac a ona nie chciala :) wiec ja tym bardziej sie wystraszylem, bo kurcze jak jemu sie nie udaje to dlaczego ma mi sie udac, kurcze i nie wiem czemu tak myslalem w koncu znam siebie dobrze, a jednak cos mnie blokowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mientek
a ja odwrotnie, fajna laska, ale dużo ode mnie starsza, znajoma mojej mamy była ze swoim mężczyzną, tańczyli razem a ja nie podeszłem i nie poprosiłem jej do tańca, dziś żałuję że stchórzyłem...facet ją tulił , szkoda że nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×