Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smiala28

torebki

Polecane posty

Gość g_b
mnie sie nie podobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byob
spoko ale drogie jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agalaga24
ja kupilam juz jedna z takich torebek i musze powiedziec, ze jestem naprawde zadowolona :) jesli ktorejs z Was sie podobaja to warto kupic bo np moja torebka naprawde fajnie jest zrobiona i dlugo juz mi sluzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...alexandra...
najbardziej podoba m się tor602; super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka23
Śliczne te torebki :) Moim zdaniem szczególnie ładne są: 602, 460 i 056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie nie podobaja. za 100 zl na pewno mozna znalezc cos duzo bardziej oryginalnego, nawet na allegro.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa jaaa
Raz - jak na skóre ekologiczną, lub inny badziewny materiał 99 zł to cena całkiem wysoka. Na innych aukcjach za podobne życzą sobie 60-70 zł. Na bazarze pewnie za połowę tej ceny dostaniesz. A teraz inna sprawa. Te torebki może i ładnie wyglądają na zdjęciach, ale prawda jest taka, że ta sprzedawczyni to jakaś amatorka-oszustka, co nie podała dokładnych wymiarów tych toreb. Może i ładnie wyglądają na fotkach, ale w rzeczywistości pewnie zmieści się w nich niewiele więcej niż portmonetka i etui na okulary. Dobry sprzedawca zawsze napisze z jakiego dokładnie materiału są torebki, jakie są ich wymiary. Ta sprzedająca to jakaś amatorka i radziłabym WYSTRZEGAĆ się podobnych aukcji, jeśli ceni się pieniądze i nie chce wywalić 100 zł w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredka456
a mi sie podobaja - sa delikatne, ladne i wiosenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
troche drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Zdecydpowanie za drogie! Po co kupować za 100 plastik, skoro i w sklepie i na allegro można mieć za +-100 skórę? Może i warte z 30 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmara35
nie w moim guscie , tandetne i sztuczne :(nie lubię plastiku i sztucznych tworzyw . Jesli juz to tylko skóra , welur , bądź zamsz . Na bazarze oferują o niebo lepsze i w porównywalnej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebo
Podoba mi się 825,inna i ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebo
Fakt jednak,że drogie jak to jest sztuczny materiał,choć z drugiej strony są torby w tych cenach a sztuczne...Rewelacja to to nie jest i nie kupiłabym ich. Maxmaro torby skórzane,zamszowe kosztują znacznie więcej i nie ma co porównywać.Sama ostatnio nabyłam torbę z zamszu.Poza tym wzornictwo ze skóry i zamszu jesttragiczne,nie dopasowane do mody,nie dla młodszych ludzi.Bardzo ciężko kupić coś innego,oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Nebo - jeśli jesteś fanką "bezmatkowego" plastiku, you're welcome! Osobiście wolałabym coś albo "z metką" (bo wiem, że to nie byle co robione przez kogoś w garażu i że przyjmą mi zwrot lub reklamację), albo coś ... nie z plastiku... bo...z resztą - każdy przecież wie, cyzm sieróżni plastikowa torebka od skórzanej. Piszesz, że ceny skórzanych torebek i plastiku są nieporównywalne? Osobiście wolałabym: - zabawną, beżową skórzaną zarę za 225 lub podobną, tylko na głuższych łapkach batę - któryś z "kolorków" zamszowych orsaya - z tych za 119 na przykład, bo te za 129 są za duże... - przesympatyczną wesołą torebkę, niestety nie ze skóry, z jaclin rie, - małego "pieska" za zamszu w różu/bordo/brązie w bacie za chyba ok.120... -skórzaną w kolorze czerwonym/czarnym/białym/ brązowym, z klamrami i modną, z deichmana.... chyba za 75, ale mogę się mylić, bo oni non stop zminiają ceny... Konkludując. Wolę zapłącić troszkę wiecej, a nie tachać na ramieniu bazarowego ... czegoś tam za 100 złotych... Amen. Ale ponieważ żyjemy w świecie pluralizmu - ty na swoim ramieniu możesz mieć o chcesz:-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×