Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co myslec o czyms takim

Nie wiem, co o tym myśleć....

Polecane posty

Gość co myslec o czyms takim

Ostatnio moj narzeczony powiedzial, ze gdybym nie byla dziewica, kiedy pierwszy raz sie kochalismy, to nie moglby tego ze mna zrobic. nie dopuszcza mysli, ze moglabym miec przed nim kogos innego. To chyba egoizm. Byl moim pierwszym mezczyzna, nie wyobrazam sobie, ze moglabym byc z innym, ale takie podejscie do sprawy??? Nie wiem, zatkalo mnie, czyli to oznacza, ze by nie byl ze mna, bo nie bylabym juz dziewica??? Mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracyk
iwosia nie nudź :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna sprawa
jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mylec o czyms takim
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoista i tyle
nic dodac nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrna chata
musi cie bardzo kochac :P i przy pkazji jest faszystą :o LPR ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak,ja mam sprawe odwrotna...ja bylam dziewica a on mial dwie przede mna to trcohe boli takze rozumiem Twojego chlopaka...badz bardziej wyrozumiala po prostu mu zalezy na Tobie :) to chyba dobrze ;p pozdrawiam Cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna miec watpliwosc skoro sa oni juz narzeczenstwem!! nie robcie dziewczynie w ody z mozgu,zeby odrazu juz sie zastanawiala czy byc czy nie itd..bez sensu! ja jestem w podobnej sytuacji i rozumiem tego faceta! jesli nie przezywaliscie tego to piszcie bzdur! przeciez sie kochaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslec o czyms takim
Nie myslalam o tym w takiej kategorii rozstac sie czy nie, nawet o tym nie pomyslalam. Po prostu ciekawi mnie męski punkt widzenia na ten temat i opinie osob bedacych w podobnej sytuacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgdsfhfdh
to nie jest wcale tak bardzo nielogiczne i niedojrzałe jak kobiety myślą nie chce mi się Ci tego tłumaczyć, jak znajde linka do ciekawej dyskusji to Ci podeśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgdsfhfdh
od siebie dodam, że mimo iż w serialach typu 'przyjaciele' podchodzi się bardzo luzacko do spraw seksu i wiele osób to podchwyciło, to dla niektórych jest to ciągle sprawa bardzo intymna, zwłaszcza dla niektórych mężczyzn, bo kobiety wydaje mi się stawiają przede wszystkim na przyjemność. i nie ma to nic wspólnego z lpr, rydzykiem czy zaściankowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniem to
jest to oznaka, że woj narzeczony bardzo Cie kocha, pewnie Ty tez sobie wyobrazasz co robil ze swoimi bylymi, jesli je mial, pomysl, chyba wolalabys nie miec takich mysli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna sprawa z
tym, moze pogadaj z nim na ten temat, szczerosc jest najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×