Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orgazm wielokrotny

orgazm wielokrotny...

Polecane posty

Gość orgazm wielokrotny

co to wlasciwie znaczy? kilka orgazmow w odstepach czasu w czasie jednego stosunku? jeden dlugi orgazm z kilkoma punktami najwyzszej rozkoszy? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys o to pytalam
nikt nie wiedzial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orgazm wielokrotny to kilka orgazmów podczas jednego stosunku seksualnego. kobiety są do niego zdolne, ponieważ po osiągnięciu jednego orgazmu ich podniecenie seksualne nie opada tak szybko jak u mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wam takich bzdur naopowiadał?Orgazm wielokrotny tak jak orgazm pochwowy nie istnieje:);)To mit rodem z Cosmo:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
a ty czego sie naczytales? bo mniemam ze to nie twoja teoria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy102 - orgazm wielokrotny istnieje! albo jesteś kiepski w łózku, albo trafiłeś na nieodpowiednie kobiety, nie wszystkie są w stanie przeżywać orgazm wielokrotny, albo jeszcze się nie nauczyły i to tylko kwestia czasu lub odpowiedniego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
kurcze...a ja jeszcze nie mialam nawet jednokrotnego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy Bejbe ja miewam orgazmy i wielokrotne i pochwowe wiec nie opowiadaj bajek :P :P bo wstydu przynosisz idealnym kochankom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczytaly sie baby komiksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
ja ma tylko lechtaczkowe 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
nie mialam pochwowego...nawet jednokrotnego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wam powiem ze mimo wszystko wole łechtaczkowe hehhe chociaż pochwowe też nie są najgorsze ale po nich jestem strasznie jakby to powiedzieć wyjebana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
a ja marze o pochwowym...pewnie dlatego ze na razie jest dla mnie nieosiagalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wrzeszczycie!Gówno prawda nie ma takich orgazmów!!!!Ty teoria masz super kochanka-podać wymiary?;)I okłamujesz koleżanki że miewasz orgazmy wielokrotne.O matko.A po pochwowym czujesz się wyjebana!AAAAAAA to nie przystoi.Hm.Ja jestem słabym kochankiem?Nauczcie mnie dziewczyny proszę proszę:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
rudy! pajacu ! przeciez ty nie masz pochwy :P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butikowa bo o łechtaczkowych piszą tylko w prasie dla kobiet.Takiego orgazmu nie ma.A wymyślili podobno sutkowy i tfu tfu analny.Gorąca mówiła tu na forum że takie ma.Wierzyć jej czy nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
wierz lub nie ale lechtaczkowy istnieje ! i ja go mam ! ale tylko taki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy102 -----> skąd Ty bejbe wiesz ze takich nie ma jak z tego co wnisokuje pochwy nie posiadasz ?? co mama Ci opowiadala ?? :P kochanka mam jak najbardziej super choc nie powiem bo nie od razu takowych orgazmow mi dostarczal i musialy minac przeszlo 2 lata zeby sie dograc i dopracowac do perfekcji :P wyjebana czuje sie i owszem po pochwowym bo orgazm przezywam wtedy calym cialem a nie tylko lechtaczką i potem tak mi wali serce ze przez kilkanascie minut nie moge sie ruszyc i ja nie napisalam ze jestes slabym kochankiem bo nie sprawdzalam ale skad w takim razie bierze sie u Ciebie ta pewnosc ze nie ma orgazmow wielokrotnych ?? bo wywnioskowac mozna ze TWoje partnerki takich nie mialy a to moze źle swiadczyc o nich lub o Tobie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rydy102 - jestes w wielkim błędzie. kobiety są w stanie przeżywać orgazm wielokrotny, tzn osiągnąć kolejny orgazm w krótkim odstępie czasu zanim ich podniecenie sksualne opadnie. to nie są wymysły, oczywiście nie wszystkie kobiety są do tego zdolne, u niektórych po jednym orgaźmie łechtaczka jest tak wrażliwa, że dotykanie jej może drażnić albo nawet sprawiać ból, a u innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
to ze masz Teorio orgazmy pochwowe i nawet wielokrotne nie czyni Cie lepsza 😠 a mnie gorsza 😠 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
srali grali ---> orgazm wielokrotny moze byc tylko pochwowy ;) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butikowka ----> a przeciez ja tego nie napisalam :P :P i podkreslilam tez ze sporo czasu musialo uplynac zanim razem z moim partnerem nauczylismy sie co robic abym takie orgazmy osiagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy 102 - głupoty opowiadasz, kobiety mogą osiągać orgazmy w różny sposób, co oczywiście nie oznacza że każda kobieta jest zdolna do np. orgazmu pochwowego. mówisz że sutkowy jest wymysłem, otóż mój drogi, niektóre kobiety osągają orgazm podczas karmienia piersią..... więc chyba można to nazwać orgazmem sutkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
napisalas "wywnioskowac mozna ze TWoje partnerki takich nie mialy a to moze źle swiadczyc o nich..." 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze ja napisze ze sutkowy istnieje - mialam raz:) pochwowy tez istnieje ale nie miewam go zawsze bo potrzebuje na to wiecej czasu niz moj facet zdoła wytrzymac:)wielokrotnego nie mialam i watpie czy bede miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj ale napisalam to w sensie ze widocznie nie umieja ich osiagac bo tego tez sie trzeba nauczyc bynajmniej nie mialam zamiaru wywyzszac sie ponad te . ktore ich nie mialy co nie znaczy ze miec nie beda jesli Cie urazilam to przepraszam :) i przestan ryczec bo nie ma o co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikowka
tak czytalam...wlasnie dlatego ze lechtaczka po jednym orgazmie jest niechetna do dalszych pieszczot;) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×