Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co za cudne

BOURJOIS SUIVEZ MON REGARD-kto z was używa??

Polecane posty

Gość co za cudne

Kto z was używa tych cudnych cieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za cudne
Trochę drogie ale chyba warto zainwestować w nie swoje oszczędności?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za cudne
ten blask te cudne kolory ehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za cudne
a może kupić na ALLEGRO wtedy połowe tańsze ale czy oryginalne??????kto z was kupił przez allegro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj przez allegro
bo to, co tańsze o połowę, to po prostu podróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za cudne
tak mi się tez wydaje bo niby czemu mają az tak tanio??rozumiem jakby była niewielka róznica ale tak to jest podejrzane...:/no cóż trzeba bedzie dać ponad 50 zl:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za cudne
kiedys kupiłam tam perfumy Orginalne a okazało się ze to niezła podróbka-oszusci!!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynada
Kupiłam te cienie na allegro. Są z całą pewnością oryginalne.Porównywałam z dokładnością detektywa te z sephory oraz te zakupione na allegro. ŻADNEJ różnicy !Sprawdźcie same- niktórzy sprzedawcy oferują wyłaczni e kosmetyko Bourjois i posiadają po dwa i pół tysiąca pozytynych komentarzy. Czy aż tyle kupujących się nie zna ,albo się myliło ? Kupiłam również Róż Bourjois, którego używam od lat ( a zawsze przepłacałam w sklepie, więc używałam oryginalnych). Te zakupione na allegro są takie same, identycznie charakterystycznie pachną i co najważniejsze mają niesamowitą ( nie do podrobienia moim zdaniem) konsystencję, która sprawia że są baardzo wydajne. Nie osadzajcie więc pochopnie, może po prostu realne koszty zakupu takiego kosmetuku są dużo niższe niż oferują nam snobistyczne salony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheffka
ja swoje Suivez mon regard też kupiłam na allegro i też są oryginalne, albo tak świetnie podrobione, że nie dość że są identyczne jak te w drogeriach to jeszcze ktoś musiał przelepiać etykietkę, bo była nienaruszona i dopiero ja zerwałam ją otwierając pudełko :)))) fakt, szukajcie ludzi którzy mają dużo wystawionych kosmetyków Bourjois i dużo komentarzy :))) w razie czego potem Wam powiem od kogo ja kupiłam, ale nie chcę z góry robić reklamy :D a cienie? suuuuper :)) mam kolor 9, taki beżowy jasny, świetnie podkreśla oko, świetnie błyszczy, w ogóle jest świetny :D i zapłaciłam ok. 24 zł :))) zastanawiam się teraz nad cieniami w pudełku, może któraś z Was ma, takie potrójne w jednej tonacji... lepsze od Suivez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakis nick z allegro
mozlby ktos podac - u kogo warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwyzszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakis nick z allegro
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmine_
jasiiek jest super! Każdemu tutaj go polecam. też kupiłam róż i cienie - 100% oryginał i sa to nowe kosmetyki. we francji kosmetyki popularne np. bourjois są dużo tańsze niż u nas, w polsce sa zawyżone ceny w porównaniu z Europą, dlatego tam jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×