Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 12 latki

bielizna

Polecane posty

Gość mama 12 latki

Przed chwilą w szufladzie z bielizną mojej niespełna 12-letniej córki znalazłam czerwone koronkowe majtki typu stringi. Jestem zszokowana. Córka jest w tej chwili w szkole. Nie wiem jak mam się zachować podczas rozmowy z nią na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciu droga
babciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo wiem o czym chcesz rozmaiwać. Myślisz, że czerwony jej nie pasuje. To chyba rzecz gustu. Ale jeśli nie ma czerwonego staniczka lepiej chyba jej kupić niż dyskutować nad zmianą koloru. A i warto przejść się do ginekologa. Tak zupełnie zapobiegawczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bylam w auchan w wola parku. widze, ze przecena na stringi - 1 zł / szt. przy koszu z majtkami - matka z córką, córka tak na oko lat 8 (wiek okolo taki, jakby szla do komunii). matka - \"patrz jakie ladne majteczki\" (pokazauje jej zwykłe). córeczka - \"ale to nie stlingi........\" bez komentarza. chyba ku*wa zacznę chodzić bez bielizny.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 12 latki
Kurcze co robić?/ Boję się że odziedziczyła wszystkie cechy po mnie.ja akurat nie miałam w tym wieku stringów ale juz wieku 14 lat zaczełam sie puszcać, poprostu szybko zaczeła mnie moja łajdaczka swędzieć a co tam, kurcze boję sie o córke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze ma takie majtki nie swiadczy o tym, ze juz sypia z mezczyzna, to raczej wiek, w którym stara się dorównać koleżankom, a przeciez teraz jak nie ma się stringów, to jest...obiach. takze raczej nic jej nie mów, ze grzebałas w jejj rzeczach, bo strai do Ciebie zaufanie, a tym wieku wazne jest, zebyście były dla siebie jak przyjaciółki, a nie jak mama dyktator i córka. Radzę nic nie mówic o majteczkach, ale np porozmawiaj z nią na temat antykoncepcji, chłopaków itd, aby wiedziała, ze jak nie bedzie czegoś pewna, ze może na Ciebie liczyc. Teraz dziewczynki coraz czesciej szybko rozpoczynaja wspólzycie, ale uważam, ze Twoja córka ma te stringi po to, aby nie odstawać od koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×