Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto pyta ten bladzi

Panowie, jak smakuje sperma?

Polecane posty

Gość kto pyta ten bladzi

powiedzcie, czy ktorys probowal wlasnego nasienia?Jak Wam smakuje? Kobiety sobie probuja swoich soczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
to nie prowokacja jest, moj chlopak jak go pytam mowi a feeeee i sie krzywi, tak jak Ty rudy. ale kurde, nie wierze, X lat ze swoim cialem, penisem i wytryskami i nie wiecie jak smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
smakuje nie najlepiej.Zresztą trudno powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
dziekuje, prosze dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cię,że większosć facetów nie próbowała i nie zamierza próbować smaku swojej spermy.Rozumiem Twoją ciekawość.Mnie zawsze zastanawiało jak kobieta się czuje gdy bierze do buzi po tym jak fujarka była w jej dziurce.Widocznie kobiet to nie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
ja probowałem ,ale nie połknęłem.Nie da sie porównać tego smaku do niczego .Smakuje jak sperma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermodajek
A wiec tak.... smak spermy jest (przynajmniej dla mnie) bardzo trudny do określenia, nie jestem w stanie przyrównać go do niczego. Sam smak nie jest może rewelacyjny, ale myśle, ze dla sprawienia przyjemnosci da się połknąć. Dla mnie zastanawiające jest to ze odczuwam inny smak jeśli troche poliże (np z palca) a inny jeśli cały wytrysk znajduje się w ustach. Fakt faktem że troche piecze w gardle. Jako, że nie jestem gejem pisze tu oczywiście tylko o własnej spermie. Reasumując... nie jest to takie straszne jak twierdzą niektórzy i warto czasem poeksperymentować, a nie wyzywać od zboczeńców. Ogólnie sperma nie jest taka zła w smaku, żeby wymiotowac, brzydzić się i krzywić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
dziekuje za wypowiedz, a w jaki sposb miales wytrysk w ustach, skoro nie jestes gejem,jeszcze w dodatku twoj? Twoja kobieta Ci przekazala ustami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
Nocami wącham w komórce dziadka mojego kota , napawam sie wonią jego tłustego futra, wpycham swe spragnione nozdrza pomiędzy jego tylne łapki drażniąc skóre nosa drobną szczecinką umiejscowiona wokół jego małych kocich genitaliów. Trwam tak w ekstazie kilka godzin aż do świtu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
próbowałem, to nie ma żadnego smaku, włąsciwie to w całej rozciagłasci zgadzam sie zdaniem spermojadka tylko ze ja nie miałem wytrusku do buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermodajek
Nie tylko kobieta przekazywała mi ustami przez pocałunek. Pomyśl... troche inwencji twórczej.... i gimnastyki ;) Jak dalej nie bedziesz wiedziała to napisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×