Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujemy porady

poczatkujacy

Polecane posty

Gość potrzebujemy porady

witam mamy 18-19 lat i dopiero zaczynamy swoje zycie seksualne, mamy takie pytanie - czy mozemy uprawiac seks bez zabezpieczen w niektore dni miesiaca, bez zagrozenia zajscie w ciaze? dowiedzialam sie kiedys ze mozna to robic w pare dni przed okresem i pare dni po, moze ktos to potwierdzic, ewentualnie zdementowac? albo najlepiej jakos bardziej szczegolo wyjasnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazardziści
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujemy porady
ej no pytam sie powaznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahowiec
spróbujcie anala - mniejsze ryzyko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźcie do ginekologa
smarkacze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co a przed kazdym stosunkiem pomodl siwe do Bozi to na bank twoja partnerka nie zajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujemy porady
ona nie chce lukac tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Waldemar Śmierduszycki
2-3 dni przed okresem i aż do okresu (i podczas niego) możecie się bzykac bez obaw po okresie to najwyżej 1-2 dni, potem ryzyko juz wzrasta więc uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaluzja
dzizes,zabezpieczajcie się!!!! nawet w czasie okresu można zajsc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie kobieta jest płodna tylko przez niewielką część miesiąca. Niestety natura nie działa jak w zegarku i bardzo trudno jest ten czas dokładnie określić. Powiem więcej - nie da się w praktyce tego zrobić ze 100% pewnością. Natura lubi płatać figle. Ktoś pisał, że w okolicach okresu jest bezpiecznie. Powiedzcie to mojej koleżance: tyłozgięcie szyjki macicy (co utrudnia zajście w ciążę) i seks podczas okresu - teraz ma śliczną córeczkę. Seks ZAWSZE wiąże się z ryzykiem ciąży, pamiętajcie o tym, zanim pójdziecie ze sobą do łóżka! Najlepiej używajcie prezerwatyw i wybierzcie się do ginekologa (koniecznie!), może coś doradzi, a na pewno skontroluje, czy wszystko jest w porządku z kobietą, a to bardzo ważne. I pamiętajcie, że 100% metody antykoncepcyjnej nie ma. A metody tzw. naturalne, jak kalendarzyk, są bardzo mało skuteczne, zwłascza u młodej dziewczyny, u której jeszcze nie wszystko jest uregulowane. Jak chcecie być dorośli i ze sobą sypiać, to weźcie za to odpowiedzialność = wizyta u ginekologa, antykoncepcja i świadomość konsekwencji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacy ale 8 lat temu
w ciaze jakby zaczac analizowac rozne mozliwosci mozna tak naprawde zajsc w kazdy dzien cyklu. po to sa zabezpieczenia zeby z nich korzystac a nie kombinowac z dniami. jak jakas dziewczyna nie chce "lukac";) (chociaz teraz nie ma konskich dawek hormonów w tabletkach, a gadanie ze to szkodzi....eeeeh wszystko szkodzi, ale niewazne, mozna miec jakies przeciwskazania zdrowotne itd...) to najlepiej uzywac gumek, nie tak fajnie jak bez ale niektórzy "jadą" latami na prezerwatywach:) tych innych globulek pianek i innych tego typu badziew nie polecałabym, takie babranie się:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj jest tak
ze ja twoja dziewczyne rozumeim ze nie chce brac tabletek-bo to jest gowno-skuteczne jak diabli ale no gowno dla organizmu.Sa tabletki z mala iloscia hormonow-fakt ale to zawsze jakas chemia dla orgaznizmu. Z drugiej strony twoja dziewczyna jest mlodziutka wiec moze sobie sprobowac pobrac np rok i zobaczyc jak sie bedzie czula. Bo majac 18 lat niekoniecznie najwiekszym marzeniem jest dziecko. Ja uzywalam w zaleznosci od stazu zwiazku i mojego;) : gumki ZAWSZE,potem tabletki,teraz gumki niekoniecznie zawsze;) ale pozwala mi na to w miare regularny okres-wybieram zawsze dni przed okresem a nie po(po wieksze ryzyko). Idzcie do lekarza-on jej wszystko powie.My tylko mozemy podzielic sie doswiadeczniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla początkujących
najlepsze sa dopochwowe tabletki plemnikobójcze. Np. Patentex Oval, albo Colpotex. W aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujemy porady
ok wielkie dzieki, naprawde, wlasnie o takie wasze doswiadczenia nam chodzilo, jeszcze raz thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to jeszcze
interesuje bardzo temat obserwacji sluzu.prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to jeszcze
????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×