Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona nie on

pytanie do osób, które mają już za sobą swój pierwszy raz

Polecane posty

Gość ona nie on

chciałabym wiedzieć, czy pierwszy raz, i w ogóle seks jest taki jak w filmach. a raczej, czy jest pięknie. czy nie ma momentów zażenowania, kiedy coś nie wychodzi. kiedy jest po wszystkim to zasypia się nago?? czy się wychodzi spod kołdry i mówi: sorry, założe majtki. :/. nie wiem tak naprawdę jak to ująć. podobno u niektórych kobiet pojawia się krew. i co jak rano ona znajdzie się na pościeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkbasd
życie to nei bajka ;] jest troche zażenowania troche bólu zcasem krwi ;] napijcie sie troszke winka !!!!!!!TROSZKE!!!! dla rozluznienia i podejdzcie do tego jak do zabawy a nie jak do wystrzelenia rakiety kosmicznej w kosmos!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie on
sorry... ale napisałam konkretne pytania. więc nie bądź taka mądra morelkooo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj i teraz bedzie glupio
a moglabys odrobine sama ruszyc mozgownica, zamiast innych pytac? a jak na filmie bija sie po ryjach metalowymi dragami przez 10 minut, a potem maja dwa zadrapania, to znaczy ze jak walniesz kolege to mu sie nic nie stanie? a jak wyskakuja z plonacych wierzowcow lapia sie helikoptera, a potem laduja na ziemi i co najwyzej siniaka beda mieli, tzn. ze tak jest? pomysl troche dziecko! film NIGDY nie jest tym co W ZYCIU!!!! jesli chodzi o seks to juz w 101%!! seks to czynnosc fizjologiczna, to sa pewne odlosy, ktorych w filmie nie daja, to sa pewne trudnosci, smieszne sytuacje, zenujace sytuacje, plyny ustrojowe, niekompatybilnosc partnerow itd. itp. co to znaczy "czy sie spi nago, czy wyskakuje zalozyc majtki"? ja pierdole, a regulamin srania tez chcesz? nie wpadlas na to, ze jak sobie chcesz to mozesz nago, a jak sobie chcesz to mozesz wyskoczyc po majtki, a nawet sie w futro ubrac, albo odrazu pojsc na browar? kurwa! dlaczego 13 latki sie takimi rzeczami zajmuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale skoro zadajesz takie infantylne pytania ,smiem domniemywac ze jeszcze dzieciak z Ciebie... bez urazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss..
JAKIE CHCESZ POROWNANIE ???W FILMIE SIE UDAJE A W ZYCIU JEST REAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sluchaj ich !! chyba ich pierwszy raz byl nie wypalem dlatego ci tak mowia wystarczy jak kochasz 2 osobe i bedzie tak jak w filmie a moze nawet lepiej ja moj pierwszy raz przezylam z moja pierwsza prawdziwa miloscia bylo zupelnie tak jak w filmach namietna gra wstepna motylki w brzuchu muzyka w uszach nic mnie nie bolalo przezylam w tedy swoj pierwszy orgazm a po wszystkim wtulilismy sie w siebie a on mi szeptal ze mnie kocha a ja pozniej zapalilam papierosa zupelnie tak jak w filmach a one chyba mialy nie dorobionych facetow ze tak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie on
dzięki pozdro!! a morelceee i 'sluchaj i teraz bedzie glupio' chciałam powiedzieć, że jesteście śmieszne. nie zrobiłam wam krzywdy, zadałam jedynie pytanie. co wy myślicie, że skoro chowacie się pod nickami, to możecie wyrzucać swoje frustracje. mam lat 20 i dzieckiem nie jestem. w ogóle nie piszcie, jeśli macie zamiar kogoś tu obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie on
cieszę się, że tym razem kulturalnie. dziękuję morelkooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze o mnie
U mnie bylo troche nieporadnie. Oboje bylismy zestresowani, to byl nasz wspolny 1 raz. Gdybym wtedy sie na tym znala, to bym na stowe wziela zel intymny. Nie moglismy niestety do mnie wejsc, bo zdenerwowanie spowodowalo, ze nie mialam nawilzenia, niestety i tak sie zdarza. A z prezerwatywa to przeciez jeszcze gorzej sie dostac do srodka. Niestety mimo naszej wielkiej milosci i super oddania mojego chlopaka, nie bylo to takie super doswiadczenie. Zadna krew nie leciala, ale troche niestety bolalo. Pozniej przytuleni zasnelismy oczywiscie nago. Jak sie kochalismy w dzien, to normalnie sie ubieralismy, ale najpierw jeszcze z godzine sobie gadalismy, lezac nago pod kolderka. Fajnie. Nie chce tam straszyc, tylko pisze jak u mnie bylo. Drugi raz natomiast byl o niebo lepszy. Teraz jestesmy specjalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj i teraz bedzie glupio
masz 20 lat? nie zartuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wiesz
co problem jest z wytryskiem partnera bo zazwyczaj zabrudzone sa wszystkie sciany i nalezy meble poobkladac gazetami zeby sie nie zabrudzily ( moze byc rowniez folia malarska) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie on
dzięki "moze o mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×