Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidka_24

Ile zarabiacie w biurze?????

Polecane posty

Gość Yoasia_24
Od poczatku szkoły sredniej marzyła mi sie praca biurowa, postanowilam wiec isc także na studiaekonimoczne - niestety kierunek Marketing i Zarzadzanie. Zastanawiam sie tylko czy uda mi sie znalesc to wymarzona prace po studiach. Jestem realistka i wiem ze bedzie bardzo ciezko :( Mialam praktyke w Urzedzie Skarbowym w sredniej szkole oraz w Starostwie Powiatowym w trakcie studiów, praktyki jednak sie skonczyły. Obecnie dorabiam na umowe zlecenie - nie jest to oczywiscie szczyt marzeń ale trzeba z czegos życ. W tym roku koncze juz studia ... Powiedzcie czy mam jakies szanse? co zrobic by marzenie sie spełnilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenka26
1700 netto, ale mam całodzienny zapieprz. nawet nie mam kiedy sie wysrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepitka
Warszawa, 1500 netto, um.zlec, obowiązki: wystawianie faktur i not korygujących, reklamacje, zwroty, dokumenty wysłkowe, przyjmowanie zamówień i ch realizacja ( kontakt z klientem, dokumenty, organizacja i koodynacja transportu), przygotowywanie ofert, liczne tłumaczenia (także z jęz.obcego na obcy), od czasu do czasu telefon za granicę, drobne prace biurowe (xero, fax...) itp. Pracy kuuuuupa. W 8 h się nie wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×