Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jacqueline

zdradzony mezczyzna czy to mozliwe ?

Polecane posty

Gość jacqueline

Nie wierze , ze kazdy mezczyzna to pusty macho z mozgiem w mosznie .Teraz moze czas aby wypowiedzieli sie ci , ktorzy zostali zdradzeni a nigdy nie zdradzili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
To miłe że nie wierzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacqueline
mam rozumiec , z e jestem wciaz naiwna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
Myślę że nie. Sam fakt, że wierzysz w płeć brzydką, bardzo dobrze o Tobie świadczy. Jak na pewno wiesz, okoliczności zdrady są różne. Generalnie pewnie więcej zdrad występuje po stronie męskiej, ale taka opnia o mężczyznach " kazdy mezczyzna to pusty macho z mozgiem w mosznie" jest bardzo krzywdząca. Dlatego też cieszę się że Ty tak nie uważasz :) I pozwól na to, żeby ktokolwiek Ci to wmówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
Errata: nie pozwól na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacqueline
nie , nie , nie pozwalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie był jej brat
wróciłem z pracy trochę wcześniej , zwolniłem się z powodu przeziębienia, kiedy wszedlem do mieszkania to chciałem jak najszybciej pójść spać , czułem się kiepsko , otworzyłem drzwi do pokoju i za chwilę pierdolnełem drzwiami , wynajmuję teraz mieszkanie , już na swoje mieszkanie wpłacam, za rok będę opijał parapetówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
Dobranoc, Jacqueline :) Idę spać, bo trochę się późno zrobiło. Fajnie jest poznać kobietę nie zbałamuconą przez feministyczną ofensywę :) Duża buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacqueline
chcialbym aby kobiety mialy mozliwosc przeczytac o tym ,ze mezczyzn tez stac na prawdziwe uczucia , ze tak samo jako one potrafia kochac i chca byc kochani , potrafia byc wierni i uczciwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacqueline
errata: chcialabym *, hi , hi , jestem napewno kobieta / kochajacy kobiety ~ dziekuje za cieple slowa , ale prawdopodobnie jestem straszna feministka , kiedys zaprzeczaalm , ale teraz sama to dostrzegam ( moze tylko w niektorych momentach ) Milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacqueline
a jednak nie tylko mezczyzni tacy starszni jak ich maluja / moze jeszcze wpadne na te parapetow , zycze powodzenia i glowa do gory , tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×