Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lektura

Tylko szczerz-czy lubiecie czytać książki??

Polecane posty

Gość lektura

Czy macie fajniejsze zajęcia w wolnym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam czytać :) Tylko czasem czasu brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze- lubie czytac chociaz zle na mnie dziala przymus, wiec z lekturkami w liceum roznie bywalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelnia
ja też uwielbiam, zwłaszcza beletrystykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co... no po co
nie lubię - ale czytam, żeby nie wyglądać na buraka.... :D A serio - czytam właściwie cały czas - zamykam jedną książkę, otwieram następną. I sprawia mi to wielką przyjemość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZERZ LUBIECIE
moze zamiast tyle czytać , potrenować pisanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiemy
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię czytać książki i dużo czytam, ale niestety mam za mało czasu na czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam, tygodniowo czytam 2-3 książki, czasami kilka naraz, znajomi się dziwią, kiedy mam czas, ale wolę nie dospać, nie dojeść, a skończyć interesującą lekturę. Dużo czytam w drodze z i do pracy, a ze mieszkam w Wawie to troche sie tego zbiera;-) Wydaję co miesiąc kupę kasy na książki, ale jak wchodzę do księgarni to nie mogę się powstrzymać. Kupuję dużo publikacji prawniczych, które są koszmarnie drogie, ale na szczęście w większosci refinansuje mi je firma. Czytam dla przyjemnosci od najmłodszych lat - mama nauczyła mnie czytać kiedy miałam 5 lat, bo jak twierdzi miała dosyć mojego marudzenia w stylu\"poczytaj mi mamo\" ;-) nie wyobrażam sobie, jak ludzie mogą w ogóle nie czytać książek!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię czytać ksiązki, zawsze mam kilka wpożyczonych na stanie, żebym przypadkiem nie została bez niczego. Nie wiem, czy to jest zajęcie ciekawsze czy nudniejsze od innych. Lubię czytać poprostu i czytam kiedy tylko mam chwilkę wolną, ale najbardziej lubię przed snem, tylko wtedy akurat albo mnie ktoś zajmie ;) albo jestem padnięta i po 2 kartkach usypiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZERZ LUBIECIE
Co z tym treningiem ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też najwiecej czytam w łóżku, aż mi sie zachce spać, pewnie dlatego, że nie ma mnie kto \"zająć\" w tymże łóżku :( I przeważnie czytam dwie książki na przemian, najczęściej wypożyczam w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam czytać, czytam 3 - 4 ksiązki tygodniowo, panie bibliotekarki znaja mnie z imienia ; ) (nie kupuję - stanowczo za drogie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam z głębokim wstydem że nie czytam :( .Moje czytanie skończyło się w momencie kiedy podłączyli mi 5 lat temu internet.Wsiąkłem całkowicie - pisałem że mieszkam na prowincji i to mój jedyny kontakt ze swiatem.UZALEŻNIŁEM SIĘ !!! I jakies pól roku temu zapragnąłem słowa drukowanego.Dwa tygodnie temu pożyczyłem z biBlioteki \"Miłość w czasach zarazy\" Marqueza ale narazie nie ruszyłem :(.A lezy tuż obok mnie na biurku , tylko sięgnąć :) Ale obiecuje sobie że od jutra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mało czasu i czasem trudno się zabrać, ale jak już wpdnę to czytam i czytam. . . chyba nic tak nie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam czytac. Dawno sie nie zdazylo, zebym w danej chwili nie byl w trakcie jakiejs ksiazki. Zwykle knczac jedna zaczynam nastepna :) Ale za to czytac moge tylko w wolnych chwilach (i oczywiscie przed snem), wiec nie pochlaniam juz tyle ksiazek co kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FHRYHR
A może zamiast czytania , nauczy się autor PISAĆ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię, za często sięgam po coś do czytania, co daje konkretną wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię i zawsze
lubiłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×