Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_cywilny_slub_rp

co na cywilny rajstopy czy pończochy?

Polecane posty

Gość ona_cywilny_slub_rp

No wlasnie, niedlugo mam cywilny nie wiem co zalozyc rajstopy czy pończochy, to w koncu wyjatkowy dzien, bede miala na sobie komplecik tzn spodniczke taka przed kolana koloru jasnej wisni i zakiecik, no i buty kolor tez cos ala wisnia, nie mam pojecia jaki kolor dobrac odzienia na noggi tj rajstop, pończoch no i ktore wybrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma znaczenia
czy cywilny, czy kościelny przecież. ja miałam sukienkę długą do ziemi i miałam pończochy, bo gorąco było i tak jest wygodniej. jak masz krótką spódniczkę, to się zastanów, czy ci ta pończocha nie będzie wystawać przy siedzeniu czy wsiadaniu do samochodu, trzeba dobrać odpowiednią długość i szerokość tej koronki. a kolor? ja bym dobrała mniej wiecej do koloru skóry, broń Boże czarne albo białe... cieliste, ciemniejsze lub jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_cywilny_slub_rp
No myslalam wlasnie o cielistych jakis cienkich, czyli mowisz ze na cywilnym tez mialas pończochy, z ta koronka to chyba nie ma co sie obawiac dlugosc jest chyba odpowiednia. zreszt jak przymierze to bede iwedizala, nie wiem natomiast czy samonosnie pończochy czy do pasa??? ktore sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_cywilny_slub_rp
Mam 2 pary samonosnych i 1 pare do pasa, w kolorze ecru i cieliste, nie wiem czemu kusi mni na biale wkoncu to podstawowy kolor na slub, mam tez pytanie czy brac jakies zapasowe? boje sie ze w cienkich pończochach pojdzie mi oczko i co wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kka
czesc,poczytałam Waszą rozmowe i myslę, ze Nie ma znaczenia ( ;-)) ma rację, nie wkładaj broń Cie Panie Boze białych ani czarnych, a jeśli chodzi o to, czy samonośne czy te przypinane to juz powinnas wiedziec, w których jest Ci wygodniej...ja 1000 razy bardziej w ogóle wolę pończochy, nie mam przynajmniej problemu z "opadaniem rajstop w kroku" czego nie znosze, a jeśli nosze pończochy to tylko te samonośne, choć mam niby szczupłą noge, one sie bardzo dobrze trzymają...pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego na nowej drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kity
Do kostiumu zdecydowanie rajstopy. A jeśli bierzesz tylko ślub cywilny, proponuje zrezygnować z tego sztywnego odzienia i wystąpić w jakiejs sukience, eleganckiej, ale uroczej, wtedy mogą byc pończochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProximC
Para zapasowych pończoch zawsze się przyda. Przecież są takie cieniutkie i zawsze może polecieć w nich oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×