Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dudzia

BYLY ale wciaz taki MOJ

Polecane posty

Gość dudzia

czy zwiazek z bylym facetem z ktorym sie bylo bardzo dlugo moze byc znowu cudowny?nie jestesmy razem bo go zdradzilam 2 lata temu pozniej sie nie ukladalo ale teraz od pol roku nie jestesmy razem i stalismy sie najlepszymi przyjaciolmi swiata on chce ale sie boi ja to samo co sadzicie? moze byc jeszcze cudownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitek
ooo tak na pewno bedzie pod warunkiem ze go znowu nie zdradzisz :] ale jak zrobilas to raz to zrobisz i kolejny, bo masz to juz we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
bylego i tez mojego ale w serduchu i nikt o tym nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzia
nie zdradzilam go ot tak sobie, bo mialam na kogos ochote...nie...po prostu miedzy nami cos sie popsulo on mi wtedy bardzo nie lezal wiem ze nie moge sie tlumaczyc ale nie wierze ze jak facet jest kochany to sie go zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitek
wspolczuje zwiaz sie z nimi obydwoma najlepiej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitek ma rację
Dlatego jeśli naprawdę uważasz go za przyjaciela, to lepiej pozwól mu być z dziewczyną, która nie sypia z innymi będąc równocześnie z kimś na stałe... Bo to naprawdę nie będzie dla niego nic "cudownego" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
noooom ja tez zdradzilam:(i dalej jestem z tym ktorego zdradzilam a tesknie do tego z ktorym zdradzilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitek
hehe typowe babskie tlumaczenie ..... "czy mozna zajsc w ciaze bedac dziwica" hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzia
Mitek jej chodzilo o to ze tez ma taka sytuacje jak ja tylko ze on o tym nie wiem a nie ze ma 2ch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzia
ja nie jestem z nikim, nie pisalam ze kogos mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitek
To nie zmienia faktu ze nie moze sie z nimi obydwoma zwiazac jesli chodzi scislosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...strasznie glupia sytuacja..ja tez zdradzilam jak bylo tak sobie \"nie lezalo\"....bo ja wspomnialas jak jest cudownie nie ma mowy o zdradzie.... to ja \"ja tez mam\" zaczernilam sie bo zaraz plaga podszywaczy przybedzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie bzdury opowiadać zwłaszcza ty mitek- jeżeli uważacie że warto spróbować to próbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitek
jasne tak jest sie najlepiej tlumaczyc "ZDRADZILAM BO SIE NIE UKLADALO" Z A L O S N E - jak sie nie ukladalo to trzeba bylo zerwac i pozniej byc FREE i miec czyste sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej zakreconej sytuacji chcialabym uciec jak anjdalej bo to strasznie meczace.....byle do wakacji na tamtych schowalam sie w stanach a na te sie zobaczy....taka juz jestem uciekam jak nie wypala:( a do autorki ty masz kontakt z tym z ktorym zdradzilas??i czy twoj byly wie ze zdradzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzia
Mitek nie zawsze jest sie idealnym, wciaz go kochalam..wiem ze zrobilam zle ale nie jestem zla kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja zerwalam ale dalej dalej mieszkalismy razem.....w zyciu sa rozne sytuacje....ale masz racje jakby nie o mnie chodzilo tez bym najezdzala..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitek
jasne - nie jestes zla - to nic ze zdradzilas - zdaza sie - wypadek losowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzia
nie z tamtym juz nie mam kontaktu od ponad roku, okazal sie kompletnym kretynem. Nawet na kolezenstwie mi nie zalezalo. Moj byly wie bo to bylo przyczyna rozstania - glowna przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitek
jest takie przyslowie "zakochanie jest slepe a milosc ma otwarte oczy" - dobrze ze przynajmniej je czesciowo rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez to bylo rok temu, i moj tez wie,a z tamtym nie mam kontaktu bo jak sie dowiedzial ze mieszkam z bylym to stwierdzil ze nie chche sie mieszac itp.....zostawil mnie w takim momencie ze nie potrafie o nim zle myslec i stad to wszystko .....lepiej jakbym go znienawidzila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×