Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę wiedziec___

W jakim czasie dochodzicie do orgazmu?

Polecane posty

Gość chcę wiedziec___

W jakim czasie dochodzicie do orgazmu, ale nie pytam o grę wstępną tylko o samo pobudzanie narządów płciowych? W jakim czasie dochodzicie same, a w jakim z mężczyzną? Prosze o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaaaaa
ja potrafię sama bardzo szybko osiągnąć orgazm, nawet w minutkę ;) jak się postaram i do tego odpowiednio pobudzę wodze fantazji i wyobraźnię ;) Z mężczyzną jak narazie tylko raz osiągnęłam orgazm w czasie sexu ale zawsze jestem naprawdę strasznie podniecona, czuję że mało brakuje :) ale to też sprawia mi ogromną przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam to robić sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_02
ja nawet sama nie potrafię doprowadzić się do oragazmu. a o partnerze nawet nie wspomnę:o...nie wiem na czym to polega...kiedy próbuję się pieścić sama owszem czuję przyjemność ale żeby przerodziła się ona w orgazm? o nie. do tego zdecydowanie długa droga:( to moze wydac sie dziwne ale gdy mi sie sni ze sie z kims kocham mam orgazmu za kazdym razem i to w bardzo krotkim czasie....natomiast na zywo...nawet nie jest blisko tego stanu niestety:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaaa
po 11 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester stalone
po 3 ruchach nadgarstka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownaaa
sama szybciutko - jak chce to od dwoch do pieciu minutek. A z partnem,hmmm,zalezy jakim....Z moim najlepszym jak narazie kochankiem - w 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam furcząco :-) rewelacja... ktos doniósł furczaczkowi co przeżywasz podczas seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
Sama około 3 minut, z facetem około 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale nam dobrze...
Moja partnerka ma orgazmy b.szybko i to niezależnie; łechtaczkowy czy pochwowy. Ale wynika to pewnie z tego że ma nieprawdopodobnie delikatną i wrażliwą skórę na całym ciele. Ma to swoje dobre i niestety złe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeszczęśliwa...
ja najbardziej lubie szybki sex, wiec orgazm tez mam szybko, i zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×