Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estymat

Chciałbym uprawiać seks. Ale nie z dziewczyna na jedną noc. Co mam robić?

Polecane posty

Gość estymat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estymat
nikt mi nic nie powie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie musisz najpierw znalesc taka dziewczyne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaj jakąś dziewczynę
na stłę i znia uprawiaj seks;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeeeeeeeeeeeeeee
ktoś by pewnie cos powiedział, ale nikt nie wie o co Tobie chodzi.... O co Tobie chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estymat
typowy problem, brak dziewczyny, bycie prawiczkiem, nie ma na to pewnie latwego rozwiazania bo przyczyny takiego stanu rzeczy sa widocznie powazne i dotycza calego zyia, wiec chyba gluio ze zapytalem. ale pociesza mnie odrobine ze wypowiadaja sie na tym forum inni starzy prawiczkowie i stare dziewice coz poprostu trzeba sie wziasc za siebie, swoje zycie i tyle , bycie pawiczkiem mimo ze sie nim byc nie chce jest widocznie wierzcholkime gory lodowej czyli objawem powazniejszcyh problemow dotyczacych calego zycia i calej osobowosci.... no ale wicie najlatwiej naklikac cos a zmienic swoje zycie. jest bardzo trudno..moze ktos z was probowal to pewnie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estymat
latem wieczorowa pora udaje sie nad pobliski akwen czyli nasze wioskowe bajoro , wkladam do ust sitkjo do krojenia jajek udajac ze to fiszbiny, rzucam sie w gleboka otchlan i dostojnie z plecami ponad woda plywam udaje wieloryba wyrzucajac od czasu do czasu wode ze strzykawki z plecow , czesto towarzyszy mi moj mlodszy brat , ktory smaruje sie caly smalcem i udaje delfina butlonosego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estymat
hahahahahahahahhha nie chcialo mi sie zakladac stalego nicka i tyle podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruk
jesli juz coś chcesz uprawiać, to musisz nauczyć sie nawozić to obornikiem , ale najlepiej zrobisz jak zgłosisz się do "Rolnika" on najlepiej zna się na uprawianiu i nie tylko roli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadasd
nawozy azotowe, no tak i odpowiednie narzędzia rolnicze, szpdadel a moze traktor..tak juz mi sie nie chce nic pisac...papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczu
dawno sie tak nie usmialam!!! jak dla mnie - 'zlote usta' dla podszywacza! kto jest za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×