Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 345

prosze o szczerosc

Polecane posty

Gość 345

czy są jakies tabletki na poroienie prosze o informacje nie pytajcie dlaczego musze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę przemyśl to
nie zabijaj dziecka :(, w szpitalu możesz bez tłumaczenia zostawić dzidziusia, czy Ty wiesz ile par ma problemy z tym, żeby móc mieć dzieci????? Proszę przemyśl to. Jak można zabić własne dziecko, pewnie niektózy zaraz najadą, że to jeszcze nei człowiek, tylko embrion itd. ale jakby nie było pamiętaj, że jeśli ty nie chcesz go, to znajdą się ludzie, którzy będą wdzięczni Bogu, że mogą mieć dzidzie( wystarczy, że zostawisz je w szpitalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czatownik
Może polopiryna s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też prosze
..bardzo.. Nie rób tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze
chcialam miec dziecko a nie moge!!! a Ty masz je juz, jest Twoje i go nie chcesz?bylabym obok Ciebie udusilabym!ja bym oddala wszystko zebym mogla miec dziecko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej nie przekonacie pewnie...
poewnie dla niej zycie dziecka sie nie liczy..hm fajna slyszalem historie kiedys..o jakims dziecku ktore mialo byc usuniete..ale jakos sie nie udalo i okazalo sie ze osoba opowiadajaca tą historie jest wlasnie tym dzieckiem.. a moze ona sie boi przyznac ze jests w ciazy? w ogole na tym niepowaznym forum taki powazny temat..niesamowite. hej 345 czy jak tam sie nazywasz, czemu chcesz to zrobic? bo nikt cie jeszcze nie pytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---bzdura---
he widze ze ona tego nie czyta bo nie odpowiea to pewnie jakas prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdr
Ja też chciałabym być już w ciąży i długo już się staram i nie wychodzi... Ale nie oceniajcie dziewczyny tak pochopnie - nie znacie jej sytuacji przecież, a różnie się w życiu dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka na poronienie
hoć tó i mnie połknii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345
macie racje ale nie moge miec tego dziecka zrozumcie mnie nie jest czas i pora a zresztą to długa historia .....jak wiecie prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę przemyśl to
ależ nikt jej nie ocenia, i nie wnika w to dlaczego chce to zrobić. Napewno są różne sytuacje w życiu, podejrzewam że jest to młoda osoba. Pragę uświadomić jej, że "pozbbycie" się dziecka nie musi się odbywać poprzez zabranie mu szansy na życie. Wystarczy, że poprostu je zostawi w szpitalu, tam też nikt nie bedzie sie jej pytał o powód itd. Jeśli z różnych powodów nie chcesz tego dziecka lub nie możesz go mieć to poprostu zostaw je po porodzie w szpitalu. A jeśli jesteś młodą osobą i boisz się rekacji rodziców lub innych osób na to że wogóle jesteś w ciąży, to pomyśl że szybciej zrozumieją i wybaczą to że zaszłaś w niepalnowaną ciążę, niż to że zabiłaś im wnuka :( Napewno nie podejmuj tak ważnej decyzji pod wpływem emocji i chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345
czy ktos zna kies metody???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345
chodzi mi o tabletki wim ze takie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345
ale postinor przymue sie pdo 72 godz po tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijesz zycie ktore dalas
nie przemawia do mnie argument, ze to nie czlowiek. czlowiek nie mutuje w 7 dniu, 8. godzinie 15. sekundzie zycia plodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To przestepstwo
Wg polskiego Kodeksu Karnego pomoc przy usunieciu ciąży jest przestępstwem, sama kobieta nie ponosi zadnych konsekwencji, ale osoba pomagajaca owszem. A jesli ktos poda nazwę takowych tabletek jest to na pewno pomocnictwo, i osobiscie dopilnuje zeby taka osoba zostala ukarana, to nie są żarty, to jest ludzkie życie. Nie jesteście tak anonimowi jak wam sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki misjonarz
nie sadze zeby podanie tu na forum nazwy tabletki poronnej było przestepstwem:) Sci(ą)gac to Ty sobie mozesz majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To przestepstwo
nie wazne co sądzisz, jeśli doprowadzi to do usuniecia przez nią ciąży to jest przestepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
positonor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa GOOGLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa GOOGLE
zamknijcie mnie za google buhaaaahahahaha Dziwczyno rob co chcesz przeciez to Twoje zycie Ty podejmujesz decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie w wyszukiwarce \"tabletki poronne\" lub cos w tym stylu...jest chyba pare rodzjow..oo tutak masz jakis link http://www.isr.org.pl/slownik/poronne.htm poczytaj o tymw int..slyszalam ze jest tez jakis lek na wrzody zoladka ktorgo obocznym skutkiem u kobiet w ciazy jest poronienie..wiesz jak poszukasz o tym dokladnie w int.to znajdziesz to wypowiedzi dziewczyn ktore cos takiego stosowaly...musisz liczyc sie z tym ze po zazyciu takiej tabletki bedziesz musiala zglosic sie do gin.zeby wyczyscil ci macice z resztek plodu..z tego co kiedys czytalam zaczynasz krwawic wtedy po zazyciu takiej tabletki bedziesz miala skurcze i organizm zacznie sam wydalac plod..i jesli sie zdecydujesz to farmakologicznie mozna tylko usunac do ktorego tam tygodnia dokladnie nie wiem,, http://www.life.net.pl/?a=articles&id=26&cr=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zabilabym swojego dziecka,bo czasem sobie mysle , co by bylo gdyby mnie zabila moja matka....a Ciebie Twoja...wiesz, nie pisalabys teraz, bo nie istnialabys, umiesz to pojac? Wiesz ze Twoje dziecko skoro juz rosnie w Tobie, to dlatego, ze chce zyc i ma do tego takie samo prawo jak Ty, ja i inni ludzie?Zrobisz jak zechcesz, ale ja nie pomagam w zabijaniu.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falomanka
Do to przestepstwo A CO Z ZYCIEM tej KOBIETY!!!!! zamknij sie jak nie masz pojecia!!! kazdy ma prawo do zrobienia bledu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, wszyscy piszecie o życiu dziecka, ale tylko jedna osoba nade mną wspoomniała o czymś ważnym - a co z życiem autorki? Czyżby kobieta, zachodząc w ciąże, zamieniała się w inkubator? Ona ma już życie, ukształtowane i zbudowane, ona ma już myśli, światopogląd i uczucia. I to wszystko może jej się zawalić. A wy piszecie o uśmierceniu kogoś, kto de facto jeszcze nie istnieje. Kto nawet nie jest kimś, tylko zlepkiem komórek. Co lepsze, zburzyć wielopiętrowy budynek, czy przewrócić cegłę? A co do zabezpieczeń, bywają zawodne. Nawet te najlepsze. 345, nie mogę ci pomóc, bo na szczęście nigdy nie byłam w takiej sytuacji i się nie znam. Ale życzę powodzenia, niezależnie od rozwoju sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto pomoc
Mifegyne kiedys jako RU486 znane do 49 dnia mozna zazyc, substancja Mifepriston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZROB SOBIE LEWATYWE I ZASTANOW SIE CO ROBISZ BO JAK BEDZIESZ CHCIALA MIEC DZIECKO TO WTEDY BOG CIE UKARZE I GO NIE BEDZIESZ MIALA.PRZECZYTAJ PIERWSZA WYPOWIEDZ I ODDAJ DO ADOPCJI. ALE JESTEM PEWIEN ZE GO POKOCHASZ JAK TYLKO GO ZOBACZYSZ POJAWI SIE INSTYNKT MACIERZYNSKI NAWET JESLI TO DZIECKO GWALTU. AJEZELI NIE A DALAS BEZ ZASTANOWIENIA ,BEZ ZABEZPIECZENIA TO TERAZ NIE KOMBINUJ.A GDZIE RODZINA???...CO TEN KTORY CI TO ZROBIL PEWNIE ZAZADAL ABYS USUNELA .DUPEK,IDIOTA .OPLUJ GO NIKT NIE MOZE WYWIERAC ZADNEGO NACISKU NA CIEBIE BO TO PRZESTEPSTWO.ZNAJDZ SOBIE KOGOS KTO CIA POKOCHA I ZAAKCEPTUJE MALEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
falomanka=> owszem, ale nie czyimś kosztem... 345=>piguły mozna łykać max 3 dni po stosunku. Jak juz po ptokach poszukaj po gazetach z ogłoszeniami, zawsze jakis ginekolog reklamuje się enigmatycznie w stylu \"zabiegi ginekologiczne\" i numer kontaktowy... Istnieją pewne kombinacje leków hormonalnych które spędzają płód bez fiozycznej ingerencji w organizm, ale toto mozna zastosować do 3 - 4tego tygodnia poźniej tylko skrobanka. Piszę ci co wiem dlatego, że ktoś ci może doradzić coś głupszego. Ale wiedz też, że znam dwie takie co usuneły. Cóż nie żyje się im najlepiej, ani z sobą ani ze światem. I w sumie orze im tak. W jakiś sposób zaspokaja to moje poczucie sprawiedliwości zyciowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345
Dziekuje Wszystkim za podzielenie sie swoją wiedzą na ten temat ,przemysle to jeszcze raz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×