Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 345

prosze o szczerosc

Polecane posty

Gość 345
dzieki za zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewazne
wszyscy piszecie o czyms o czym nie macie zielonego pojęcia. tylko i wyłącznie matka ma prawo do podejmowania decyzji o tym czy chce usunąć ciążę czy urodzić dziecko. po co zaludniac domy dziecka, po co powiększać rodziny patologiczne, po co dawaz zycie dzieciom które nigdy mogą nie zaznać miłości? nikt z was nie ma prawa wypowiadac sie na ten temat nie będąc w podobnej sytuacji wiec raczej zastanowcie sie jak pomoc tym biednym dziewczynom zamiast jechac je w mome4ncie kiedy i tak przezywają koszmar to co im robicie jest bardziej nieludzkie niz usunięcie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blana
czesc,ja staram sie o dziecko mimo młodego wieku,ale w jakiejkolwiek byłabym sytuacji nigdy nie zdecydowałabym sie na...usunięcie.Jesli jesteś wierząca,wiesz,ze jest to wielki wielki grzech.Zawsze dopadnie cie poczucie winy bo w jakielkolwiek znajdujesz sie teraz sytuacji,cokolwiek sie teraz z Toba dzieje pamiętaj ze nie wolno zabijac Ci kogoś kto nie ma nawet jak się obronić przed niesprawiedliwa kara smierci.Ciąża to nie jest zmarnowanie sobie zycia.Możesz mimo wszystko żyć tak jak chcesz.Pójść na studia,stworzyć szczęśliwy dom.Dziecko ma do tego takie samo prawo jak Ty.Daj mu szanse na życie.Ci którzy Cię kochaja nie odwróca się od Ciebie.Będziesz załowała do konca zycia,jeśli to zrobisz uwierz mi.Radziłabym skonsultować się z psychologiem,porozmawiać.Może pomóc Ci w takiej sprawie. Znam wiele kobiet które załamały sie gdy dowiedziały się ze zą w ciązy.Również chciały zabić swoje dziecko...dzisiaj nie wyobrazaja sobie zycia bez swojego najwiekszego skarba......Bo co może byc piekniejszego od usłyszenia od swojego dziecka :"Mamo,Kocham Cię..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blana
jak chcesz możesz do mnie napisac i pogadać.Może będę mogła Ci jakoś pomóc.3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blana
Moher zasłonił mi monitor i nie zauważyłam, że ten wątek jest już dosyć stary, ale i tak w waszej intencji wybiczuję się różańcem i poleżę krzyżem w kuchni przed odbiornikiem radiowym, w którym, jak wierzę, mieszka ojciec Rydzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teren
sprzedam arthrotec forte 15 zl za szt dzialaja do 9 tyg wiem bo sama je bralam w 7 tyg gwarantuje 100% dyskrecji wrazie pytan prosze o kontakt na nr gg 9426346 jesli potrzebujesz pomocy napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfrsd
sprzedam arthrotec forte 165zl za szt dzialaja do 9 tyg wiem bo sama je bralam w 7 tyg gwarantuje 100% dyskrecji wrazie pytan prosze o kontakt na nr gg 9426346 jesli potrzebujesz pomocy napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfrsd
sprzedam arthrotec forte 15 zl za szt dzialaja do 9 tyg wiem bo sama je bralam w 7 tyg gwarantuje 100% dyskrecji wrazie pytan prosze o kontakt na nr gg 9426346 jesli potrzebujesz pomocy napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******iza
sprzedam arthrotec forte za 14.50 za sztuke. mam 12 tabletek. potrzebujesz pomocy napisz do mnie.4038954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeryko
sprzedam arthrotec forte 15 zl za szt dzialaja do 9 tyg wiem bo sama je bralam w 7 tyg gwarantuje 100% dyskrecji wrazie pytan prosze o kontakt na nr gg 9426346 jesli potrzebujesz pomocy napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×