Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spokofacet

Kobiety to frajerki

Polecane posty

wcale nie uważam, że tak jest przynajmniej w odniesieniu do wszystkich kobioet... ale musi być jakaś przeciwwaga dla KOSA KOSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędrowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokofacet - zapraszam na moj topik :P jesli naprawde jestes taki spoko, bedziesz mial cos do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dzisiaj veny a Ty masz jakiś problem... pewnie Cie koleś na dysce w sobotę kopnął w zadek i dzisaij się trza pomścić na forum pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Mądre Panie
spokofacet ja kiedyś odprowadziłem dziewczyne po imprezie zdrowo wstawiony.. ona nie chciała jak wychodziłem to zaglądnąłem do pokoju jej siostry.. i nie było żadnego problemu... wylazłem potem balkonem nad ranem... i cisza na morzu..haha to był numer rewelacja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ? .... ale dziekuję za kolekcjonowanie moich...wątków.. nono nie spodziewałem się pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah
głupie te dziewczyny jak but zakochują się z prędkością polującego geparda , a później się dziwią , że faceci je zdradzają . Facet to łowca a tego kwiatu pełno na pół światu , dopiero jak facet znajdzie ta jedyną zakocha się następuje stabilizacja. A jak nie kocha będzie zdradzał proste i logiczne a te tępe kafeteryjne dziewczyny tragedie robią ba załamanie bo ich misio ogląda się za innymi dziewczynami buahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
co za żałosny koleś, kobiety są geni9alne bo potrafią sprawić, że facetowi WYDAJE SIĘ, ŻE SĄ W NIM ZAKOCHANE!! męska naiwność czasami zdecydowanie przewyższa kobiecą! A my dalej żyjemy według zasady NIE TEN TO INNY :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepan
buahaha to wy kretynki mowicie kocham , zakochujecie się , dajecie się wykorzystywać a my lejemy na was ciepłym moczem . Dopiero jak znajdziemy tą jedyną upragnioną zmieniamy się ( a wy lecicie jak pies na kiełbasę i się dziwicie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
NASTĘPNY NAIWNIAK PRZESIADUJĄCY NA KOBIECYM FORUM, KTÓREMY SIĘ WIELE WYDAJE I TYLKO WYDAJE !!! :-p BUAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepan
Owijam się skakanką wokół moszny i robię potrójne salta skacząc z dachu sklepu spożywczego w Rozworowicach Średnich. Mam przy tym potężną erekcję śledziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah
Błądząc po dzikich wrzosowiskach Yorkshire, nasłuchując wyjącego po kotlinach i jarach wiatru, wyszukuję świeże, opalizujące w przebyłskach słońca stolce końskie, które gdy już odnajdę, uważnie oglądam, badam z powściągliwością niczym Ludwig Pasteur opracowujący szczepionkę na wściekliznę, jednak przemożne, pierwotne pragnienie pożarcia tego bezcennego skarbu natury zwycięża we mnie ostatki człowieczeństwa i niczym czujny kuguar rzucam się na swą ofiarę, rozszarpując ją i dostając się do wewnętrzengo, świeżutkiego miąższu, który skrzętnie spijam oraz wygrzebuję martwe owsiki, delikatne jak marcepan.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waccek
BABY TO HUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
CHCIAŁAM ZAUWAŻYĆ DWULICOWOŚĆ NIEKTÓRYCH PANÓW NA FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ojojojojoooj trzeba czytać calość wątku a nie tylko tytul dla przypomnienia cytuję. swoje slowa \"..wcale nie uważam, że tak jest przynajmniej w odniesieniu do wszystkich kobioet... ale musi być jakaś przeciwwaga dla KOSA KOSA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
do SPOKOFACET... wydaje mi sie ze ojojojojoj.... napisała to w odniesieniu do tekstu "buahaha to wy kretynki mowicie kocham , zakochujecie się , dajecie się wykorzystywać a my lejemy na was ciepłym moczem . Dopiero jak znajdziemy tą jedyną upragnioną zmieniamy się ( a wy lecicie jak pies na kiełbasę i się dziwicie ) ".... ale moge sie mylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×