Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani pozna pana

Jeśli kobieta jest atrakcyjna i zaspokaja faceta kiedy on chce, to...

Polecane posty

Gość pani pozna pana

... po jakim czasie może ona mu się znudzić? A może taka kobieta nigdy się nie nudzi??? panowie, proszę o szczerze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaerree
wszystko zależy czy sie podoba.CZasem standardowe akcje sie nudzą dlatego wskazane jest inwecja .Zaskoczenie jest miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franz von Lnoblauch
moim zdaniem to nie jest kwestia podobania sie, wygladu, bowiem wszystko co zyje to sie starzeje. wszystko. dla mnie - to kwestia gadulsta umyslowej plytkosci ( ploty, zachwycanie sie serialem, zazdrosc o osiagniecia kolezanki, itede).pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam podobn sytuację tyle że
odwrotnie. Mogę- i robię to- kochać i pieœcić mojš Paniš w dowolnym -prawie- momencie. I sšdzę że nie tyle nie znudzi mi się taka forma aktywnoœci, ile może - ale nie musi-BIERNE poddawanie się tym moim zabiegom. Chciałbym czasami aby i Ona coœ ciekawego wniosła. Niestety, to ja muszę być stronš inspirujšcš. Ciekawe co na ten temat powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 numerku w końcu tego kwiatu na pół światu i prawdziwy gorotołaz do tej samej jaskini wchodzi tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani pozna pana
moze ktos jeszcze sie wypowie? Zastanawiam sie czy warto sie w ogole starac, skoro i tak po jakims czasie facetowi sie znudzi i bedzie szukal nowej kochanki. Przeciez nie ma nieskonczenie wielu technik w lozku, i w koncu chyba musi sie znudzic, chocby byla piekna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znudzi sie
jesli kocha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani pozna pana
przeciez milosc przemija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znudzi sie
mów za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->>pani pozna pana ... milość nie przemija jest wypychana przez te cholerne przyzwyczajenie, które bez wzgledu na to kiedy przychodzi.... zawsze przychodzi za wczesnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×