Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to w sobie przemoc

wstydze sie isc do gilekologa

Polecane posty

Gość jak to w sobie przemoc

czytlalam juz duzo na ten temat ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi jak to jest wgramolic sie na ten wysoki fotel u ginekologa. co ma tam jakis stolek czy jak? i co siadam i nogi wkladam w strzemoina od razu? czy moze dopiero jak lekarz podejdzie? i tak z golym tylkiem mam siadac na ten fotel czy dopiero na nim zdejmuje majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siadasz z golym tylkiem, u prywatnego gina zazwyczaj masz taka foliowa sukienke ktora nakladasz na sibie. Nogi na strzemiona dopiero jak lekarz podejdzie. Spoko luz, dobrze bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to w sobie przemoc
a to trzeba jkos podskoczyc zeby wejsc na ten fotel? no bo przeciez niski to on nie jest . zastanawiam sie jak radza sobie kobiety w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeeesu, nie jest wysoki, normlany jest:) Na pewno zgrabnie na niego wejdziesz, nie martw sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ten fotel można
z latwością wejść:-)Nie martw się,będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to w sobie przemoc
:] latwo ci powiedziec bo masz to za soba:] tak wiec jesczez o jedno cie zapytam siada sie na niego z boku czy od przodu?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz bo z roku na rok bedzie gorzej. Ja tak robilam. W wieku przed 2o prawie wszystkie kolezanki byly, a ja nie... bo wymyslilam sobie, ze mi wykryje jakas niewiadoma chorobe (urodzona pesymistka). Potem myslalam, ze to glupio po 2o i tak latka lecialy. Zmusilam sie chyba w wieku 25 lat czy jakos tam. Od progu powiedzialam, ze to pierwszy raz ;-). Pani nie byla zdziwiona, a delikatna i bardzo mila ;-) Jak ze wszystkim, wydaje sie straszne dopoki sie nie sprobuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, spokojnie Dziweczyno, każda z nas miała podobny problem, a kazda z nas zaliczyła pomyslnie wizytę u ginia - i większość z nas nadal do niego chodzi i siada na tym okropnym fotelu(czy w sukienkach, czy bez sukienek) :p A swoją droga, to moj prywatny ginio nie daje takich sukienek... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przodu siadasz, tak jak w domu na fotelu, a te strzemiona sa po bokach, w niczym Ci nie przeszkodza w zajeciu miejsca na owym strasznym krzesle:) Stajesz tylem do fotela i po prostu siadasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz idz lepiej
do prywatnego , moze kobiety i po prostu jej powiedz ze jestes pierwszy raz, to cie odpowiedznio potraktuje. Kazdy przeciez kiedys byl pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_linka
A ja myślałam, ze pierwsza wizyta u ginia w wieku 19 lat to juz przegięcie... :p A jednak są lepsze artystki ode mnie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to w sobie przemoc
dziekuje pozdro600 teraz twoja wypowiedz mnie w pelnie satysfakcjonuje mam 22 lata i niegdy nei bylam a musze sie wybrac po tabletki anty bo zaczelam z moim wspolzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czas najwyzszy!!!!! Pomykaj ale to szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×