Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona mgiełka

dzieci z listopada 2004, 2005...małe skorpioniki

Polecane posty

Ja jestem dumną Mamą dwóch małych Skorpionic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka Maja urodziła się 18 listopada 2005 charakterek skorpioni na 100% Soul - bliźniaczki! gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama jestem Skorpionek :P:P:P skorpionki są super :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie dajecie rade z napadami złości? a moze nie macie tego problemu? moja mała strasznie sie złosci - gdy wypadnie jej smoczek lub nie moze trafic grzechotka do buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppuuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Czesc wszyskim mamom kochanych skorpionkow! moj synek urodzil sie 6 listopada. mial byc strzelcem ale chyba skorpion bardziej mu sie podobal. Teraz ma juz 7 mies. i dalej chce ssac tylko cycusia mimo moich prob by zasmakowal czegos innego. Czy ktoras z mam tez ma taki problem z mala przyklejka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja mam córeczkę z końca października 2004 :D Do roku była małym aniołkiem... Jak nauczyła się chodzić samodzielnie to zrobił się czorcik na maxxxa! Do tego teraz dochodzi ten osławiony \"bunt dwulatka\" :O Ale między napadami złości jest taka słodka, przytula się i mówi \"mamusiu, kocham cię\", że jestem w stanie wybaczyć jej wszystko... Nawet to, że wczoraj zrzuciła mi na podłogę moje okulary i stłukły się, co będzie mnie sporo kosztować :( Btw: trzeba byc niezłym diabłem, żeby stłuc plastikowe oklary :O pani u optyka była w szoku... Pozdrawiam Mamy Skorpionków i życzę duuużo wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza skorpionica ma już trzy i pół :) panie w przedszkolu się cieszą, że wakacje niedługo! można by o niej książkę napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×