Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latynosska

Monia Bellucci - najpiekniejsza!!!

Polecane posty

Gość latynosska

Nie ma piekniejszej kobiety i nie bylo! Zadna jej nie podskoczy. Nie mozna sie do niczego przyczepic - jest wysoka, szczupla, ma piekny biust, piekna twarz (w tym oczy i usta), zgrabna, ma piekne wlosy, jest idealna. Mam nadzieje, ze zaden z tych elementow nie jest wynikiem operacji plastycznej. Monica juz nie jest pierwszej swiezosci, ale i tak wyglada pieknie i seksownie. Ani wczesniej ani pozniej nie bylo kobiety, ktora bylaby piekniejsza od Monici. Kto sie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latynosska
jestem bi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkia
Latynosska...masz rację,to jest piekna,seksowna kobieta... chciałabym się znaleźć z Nią razem we dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apooollo
ta stara raszpla?????????? blllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latynosska
Nie rozumiem, dlaczego smiejesz sie, ze jest stara. Tez kiedys bedziesz stary, jak kazdy z nas. Ze starosci nie nalezy sie smiac, tylko ja szanowac. A tej raszply to juz kompletnie nie rozumiem. Gdzie ty masz czlowieku oczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez jest piekna...kobieta w kazdym calu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrowing
jako facet uwazm ze nie ma ładniejszej kobiety na świecie od Monici... ciało, figura, wlosy, oczy ... wszysko fajnie ale jej GŁOS i AKCENT, to jest chyba to co mnie w niej najbardziej podnieca. i sposób w jaki mówi w 3 czesci matrixa: "she's in love"... BOMBA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×