Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EWELIA

Nowa dostawa

Polecane posty

Gość nie chcę Cię urazić
ale ta kolekcja to jedna "wieś tańczy i śpiewa" :D torby jak z odpustu, a w kurtce nie poszłabym nawet do komórki po ziemniaki, w obawie, że mnie ktoś spotka. żałosna kolekcja. ale może ktoś bez wyczucia smaku to kupi, módl się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z poprzedniczka, toreki tandetne...a kurtka bez komentarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO EWELIA
jak widzisz kobiety wpowyzej chyba sa ze wsi skoro do komórki po ziemniaki chodzą.... nic dziwnego ze sie nie znaja : )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
nie w moim guście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniaaaaaaaaa
Jeśli kupiłaś tą kurtkę za 400 zł a teraz ją sprzedajesz za 20 zł to widocznie musiała się okazać totalnym g... . Na wsi nie mieszkam, ale popieram poprzedniczki - wiocha totalna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia nie widzisz ze to aukcja - licytacja bez ceny minimalnej // Ona nie podała ceny 20 zł ! to licytacja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie...........
skąd ty wzięłaś taki badziew???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kutwa
Widzisz gdybyś miała brązy pewnie by się pania spodobały i koniecznie zamszowe bo w tym chodzi 80 % polek na ulicach. Inne rzeczy sie juz wtedy nei podobają hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnadetta bocek
badziew jakich malo....nawet wietnamczycy na targu takiego badziewia nie sprzedaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczuś dączuć
tak badziewie jak cholera, straszne straszne okropność ojej ma mi si ena wymioty,. straszne badziewie .... nic innego kur.... nie umieci epowiedziec.... tak samo gadacie o modelkach aktorkach itp. IDEALNE KOBIETY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pączusia
no to nie pierdol tylko kupuj skoro takie ładne twoim zdaniem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do POLUKIEROWANA
i co z tego że aukcja? myślisz że ktoś będzie na tyle głupi, że kupi taki badziew za ponad 400 zł ?! za 400 zł to na allegro można sobie kupić jakiś fajny firmowy płaszczyk, a nie plastikowy szajs w kolorze żygowin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktoś jest głupi i nie wiem ile kto da. Poprostu tylko Ci wyjaśniałam ze to jest licytacja !!! A Ty wsiadłas na mnie jakbym nie wiem co powiedziała. Nawet nie wyraziłam swojego zdania tylko stwierdzam fakty !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia8765
czy ty w ogole widzialas kiedys torebke z Francji ?? o ta co ja wystawiasz pewnie anwet kolo niej nie lezała .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w cholere
boze a co to za koszmar???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobozeeeeeeeeeeee
na dworcu centralnym w warszawie lepsze sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa S.
bardzo dziwny topik. Zastanawiam sie dziewzcyny po ile wy macie lat i kim wy jesteście. bo wasze opinie sa conajmniej smieszne. jestem stylistką. Pracuję w dziale mody w miesieczniku dla kobiet. Znam sie na modzie bardzo dobrze. i zdziwiły mnie bardzo wasze opinie na temat tych torebek. Bo jesli ktos o najmodniejszych torebkach, fasonach stylizowanych na najwiekszych pokazach mody wyraża sie tak jak wy.. to nie wiem w co wy sie ubieracie. własnei wróciłam z pokazów najnowszych kolekcji takze już jesiennych. bardzo na topie są własnei torebki - worki, przewiązywane. Kolorystyka beże, brązy, kremy, oraz typowe letnie czyli róż , turkus pomarańcz. Dziewczyny troche wiecej czadu !!!! Moze nie jesteście boginiamy mody i to was zawstydza. nie wiem dlaczego macie takie komentarze... smutne. bo jesli nie podoba wam sie to co najwięksi styliści kreuja, bo to własnie wzory z nich ściągnięte... to nie wiem kto wam dogodzi.. powiem wam że jak dla mnie wzory sa bardzo wyszukane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga teresko
Jako niemodny i szajsowaty określiłyśmy ową kurtkę w kolorze żygów za 400 zł. Nie jestem stylistką, ale zwykłą kobietą, która sobie ceni dobre, wygodne i trwałe produkty. Jeśli mam wydać ponad 100 zł na torebkę, to niech to będzie coś porządnego, a nie jakiś plastikowy badziew co po tygodniu się rozleci. Takie plastikowe torebki można dostać za 1/3 ceny pewnie na pierwszym lepszym bazarze (no może nie na pierwszym lepszym, ale na Stadionie Dziesięciolecia na pewno). Więc nie pisz jakie to cuda mody, nie wciskaj ludziom kitu. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego, niz przepłacać za badziew na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa S.
100 zł za ta torebkę to dla Ciebei dużo. widać na fotkach że jakośc wyższa od tych z firmowych sklepów typu H&M !!! gdzie torebka kosztuje 120 zł a wykonana jest z okropnego materiału. A za 100 zł nei kupisz porządnej torebki, bo taka w 100% porządna to musiałaby być ze skóry a takei nei kosztują 100 zł. A jakie torebki są na bazarach i stadionach to nie wiem bo tam nie bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa S.
A o kurtce.... Moje zygi maja kolor żółty, jeśli w twoich żygowinach sa jakieś kolory różu to radze sie zgłosić do specjalisty. O kurtce akurat nic nei pisałam. Kwestia gustu. Jak dla mnie normalna kurtka. I nie wiem skad wzięła Ci sie cena 400 zł za nia ... licytowana jest za 40 zł !!! i nie ma ceny minimalnej wiec skąd masz takei przypuszczenia ze ktos da za nią 400 zł ????? !!!!!! Jesteś wróżką ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolia
ta żółta ale jest śliczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tereski S.
jaja se robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivoona
Ale fajne serduszko, na mandarynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara-wana
No właśnie szukam jakis ciekawych torebek. dzieki za linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyglada jak z rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpowa
są świetne, nie ta tandeta co wszędzie wszystko w jednym kolorze ... czarne i brązowe a feeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus kochanka leona
lubie własnie torby w takim stylu ( worki ) te białe są fajne wszystko sie w nei wmiesci fajne na lato ale nie mam konta na allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wiooccchhha
Rany, ale wieśniackie te torebki!Totalne bezguście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×