Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość banan57

Obawiam się zrobienia minetki!!!

Polecane posty

Gość pyton
mokre szpary jest to, to, co lubie. sprubować soczków z cipki to coś wspaniałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzio z krainy bajek D
:) powiem tak moja dziewczyna sie troche bała za pierwszym razem :P teraz to sama mnie namawia ;D a co do smaku to wydaje mi sie ze zalezy jeszcze od tego w jakim dniu cyklu jest. ale mozliwe ze to tylko mylne wrażenia. :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masisci
782 171 158 piszcie na ten nr swiństwa propozycje seksualne i wrzystko czym się chcecie pochwalic;-) to muj sex telefon... tylko sms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a na ten nr możecie dzwonic 785 461 566

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedosiwadczonyy onyy
ttez sie boje troche to zrobic chociaz bardzo chce ja zadowolić :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me 29
a czego tu się bać? dla dziewczyny minetka jest świetna, tylko trzeba odpowiednio to robić. zerkając na nia wiesz jak ci idzie :) proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapi
minetka jest ok ale jesli nie chcesz jej zrobic to ja jestem chetny !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineta 69
czesc wszystkim :) od niedawna pozwalam swojemu chlopakowi zrobic sobie minete, wczesniej uwazalam to za glupi pomysl ;/ okazalo sie to dla mnie bardzo przyjemne ale mam jeden maly problem, bo wszystkim zauwazylam u siebie niepokojacy efekt uboczny...mialowicie puchna mi wargi sromowe i lechtaczka...czy to zle?? nie macie czasami dziewcznyny tak jak ja podraznien czy to cos nie tak ze mna?? prosze odpiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maquos
Może za mocno ssał? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineta 69
W tym problem ze nie ssal mocno, a przynajmniej ja tego az tak nie czulam, mam jeszcze jeden problem, napisalam ze jest to dla mnie przyjemne bo owszem jest, ale nie sprawia mi to az takiej przyjemnosci jak wiekszosci kobiet...nie mam orgazmu przy tego typu sprawach :(czy ze mna jest naprawde cos nie tak?? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie miec banana w pipce
banan - wyluzuj. Minetka to najlepsze co może być, kobiety osiągają na stówe orgazm. To jest nie do opisania jak faceci liżą nam pipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal1987
A ja uwielbiam robic minetki mojej dziewczynie i wiem ze jej tez to sie bardzo podoba:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu padnij na kolana i wymlaskaj jej ci-pkę. Czy to takie trudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Las...
mojemu chłopakowi bardzo się to nie spodobało za pierwszym razem i uważa że ma okropny smak... ;( za to mi bardzo się podobało. nie wiem co mam zrobić żeby on znów zaczął to robic bo zawsze mówi żebym najpierw cos zrobiła z tym smakiem, że jemu chce się wymiotować jak go czuje. a ja jestem bardzo czysta w tam,tych okolicach, dbam o siebie i nie mam pojęcia co z tym zrobić. On chce czekać bo : "moze z czasem zmieni się ten smak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do las...
ja to bym ci wylizal cipke do bialej kosci :) Podaj jakies namiary ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do las...
ogol sie i posmaruj szpare dzemem truskawkowym - nie zartuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqq11
ja chciałbym zrobić minetke ale nie mam partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalacz lasek
A ja jak robie minetkę mojej pani to tak się zajeb.iście wije w łóżku i mnie to podnieca bardzo, i ją również................ P.S życzę miłego minetkowania^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minetkarz
ja też bardzo bym chciał zrobić minetke ale niemam partnerki ...zrobię minetkę Pani z wielkopolski pisać lub mogę popisać o minetkach gg:1248846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loffciam miec minete...
ach, dla mnie poprostu bomba... zaj...... jak mam ja robiona... normalnie mogla bym tak caly dzien, mojemu chlopakowi tez nie przeszkadza, uwielbia mi ja robic, nie moge sie doczekac az wroci z lazienki to sie zabawimy... powiem ci banan, ze najlepiej to tak : 1. polej winko na brzusiu, i schlupaj jak leci coraz nizej, potem pozwol zeby doleciala do ci* i jab bedzie gdzies tak na wysokosci lechta.... to zacznij zlizywac to winko xD 2.potem, wylej miod lub drzem, i zlizuj go powoli i delikatnie... 3. potem wejdz gleboko jezyczkiem, ale tak powoli... im glebiej wchodzisz, tymmocniej partnerka czuje rozkosz... wchodz mocniej i mocniej, potem zacznij szalec w jej ci* i rob gwakltowne ruchy, potem wyjdz i mocno wyliz jej cala, mocno naciskaj jezykiem by to bylo coraz przyjemniejsze... mocno jezykiem wylizuj jej calutka, potem, i sluchaj sie jej, ona wie najlepiej gdzie w jakim czasie ;) 4. wejdz do srodka jej ci* swoim pen* bedzie jej bosko... raz pchaj mocno i dziko, potem delikatnie jak sie mnie posluchasz, to twoja dziewczyna oszaleje z roszkoszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×