Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porażające

penis miarą człowieczeństwa

Polecane posty

Gość porażające

Taki ogólny wniosek jak masz małego przegrałeś życie jak masz dużego to jedyna twoja zaleta czyli i tak źle i tak niedobrze niemożebnie kurewski jest ten współczesny świat tak dla jasności: ja jestem tym co ma małego...ale jakbym miał dużego i tylko dzięki temu miałbym...to wcale lepiej bym się nie czuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- na na na
what? nie jestem człowiekiem bo... nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona chamstwem
w obecnych czasach powiedzenie -myślę więc jestem- traci sens... :-( Teraz mówimy.. MAM DUŻEGO PENISA WIĘC JESTEM! :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona chamstwem
Jesteś, ale jakby przez mgłe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Speark
Seventh Son jesteś połowicznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SallyBrown
A tam. Mój facet ma takiego jak trzeba - w porządku,wcale nie małego, a jakoś nie mam ochoty na współzycie, raz na dwa tygodnie to norma, więcej nie potrzeba. Nie o to chodzi, jaki wielki tylko o faceta. Jak nie masz nic na sumieniu to się nie obawiaj. Kobietom ( przynajmniej nie wszystkim) nie zależy tak bardzo na ilości, jak na jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale jakby przez mgłę. No, to mnie troche uspokoiło. Bo dzisiaj rano, kiedy spojrzałem w lustro taki jakiś niewyraźny byłem. Teraz wiem, że to przez mojego średniego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona chamstwem
NiewyraŹny....? kup sobie GRIPEX :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rustinoscorbin raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Speark
Seventh Son może w Twoim przypadku to kwestia brudnego lustra , wyczyść i sprawdz ponownie może odbicie będzie bardziej wyraziste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niewyraźny przez średniego penisa. Czyli jak kupię Gripex to przestanę być niewyraźny, a zatem powiększy się także mój penis. A więc: niezawdony środek na powiększenie penisa - GRIPEX!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio więc jetsescie tacy sobie szarzy i niewyraźni przez mgłę, bo sprawy penisa - waszego małego mózgu i sexu są dla was najwazniejsze. Ile to sie trzeba naćwiczyć, ile włosów pensetą wyrwać z klaty, żeby pokazac kobiecie swoją męskość, a potem w łóżku stosować akrobacje tak, by była zadowolona i jęczała z rozkoszy po to by męskie ego wzrastało... do mega- rozmiarów... wręcz odwrotnie... niż penis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona chamstwem
Alez nie mój drogi...kupisz GRIPEX i będziesz wyrażniejszy, ale tylko w lustrze... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Speark
Gripex + czyste lustro = miarą Twojego penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOO ZNOWU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oSIET
Wszystko to siet prawda... My faceci jesteśmy mało skomplikowani!!! Wystarczy nam kochająca i mądra kobieta Jeśli kocha---potrafi wiele zrobić A jeśli zrobi to wszystko mądrze to my będziemy ją na rękach nosić do koń ca świata i jeszcze dłużej. I wielkość ptaka jest tu "h@@a" ważna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeę
wasza głupota mnie przeraża ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis w zwisie
bezzębna_łachudra gówno prawda.To dlatego że wy jesteście wredne kurwy.Nienawidzicie facetów ale siebie najchętniej utopiłybyście w łyżce wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penisie w zwisie moze bys tak nie wyzywal mnie od kurwy?? akurat ja jestem osoba, ktora na wlk fiuta nie zwraca uwagi, a wypowiedz porażającego była o zabarwieniou ironicznym wiec sie ode mnie odpierdol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofelki odcedzam
ja nigdy nie zwracalam na to uwagi, bo czesto bylam z facetami ktorzy mieli srednie - idealny wymiar bo bezproblemowy. natomiast terazz aczelam sie spotykac z kims kto ma mniejszego od moich poprzednich facetow i jakos tak zaczelo mi przeszkadzac! jestem zalamana, bo myslalam ze bedzie w tej sferze ok - tak jak zawsze bylo, a ze kochac sie lubie czesto i namietnie.... :( nie wiem co zrobic, wiem ze glupota jest zerwanie spowodu braku przyszylych uniesien w sypialni ale kiszka po prostu :( wczoraj sie kochalismy i czy ja wogole cos czulam ? :( MASAKRA :(:(:((: nie wiedzialam ze bedzie z tym taki problem, ale kurcze przeciez seks jest bardzo wazny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-lilith
kiedyś słyszałam że na porost pierś dobra jest kocia kupa może na poros penisa też poskutkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×