Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koffaniutkaa

Krepujace pytanie ...

Polecane posty

Gość Koffaniutkaa

Mam jedna duza warge sromowa i wstydze sie pokazac chlopakowi ... chce mi zrobic minetke ale boje sie ze mu to bedzie przeszkadzac ... myslicie ze nie bedzie ... jakie macie z tym doswiadczenie ... tez macie i robil wam chlopak minetke i nic mu nie przeszkadzalo ? prosze odpowiedzcie mi bo nie wiem co mam robic ... z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koffaniutkaa
Ponadto intryguje mnie czy kochajacy i pelen zrozumienia facet moze lubic takie akcje jak moj bojs? Juz wyjasniam o co chodzi, przebiera mnie za ochroniarza z firmy ASCO po czym kaze sie bic palka a nastepnie sciaga majtki i kaze zebym mu ja wkladala wielokrotnie w pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak: dużą ? zasłania picię, czy co ? chłopak miałby kłopoty z trafieniem języczkiem ? Bo nie kumam :O Wiesz, mineta to nie jest coś do obserwowania Twoich narządów rodnych i oceniania ich, ale do sprawienia Tobie przyjemności,... powiuem t5ak: co do robienia minety faceci dzielą się na 2 kategorie: tych, którzy kochają to robic dziewczynom przez nich kochanych albo na tych, którzy w ogóle kochgają to robić - do jakiegokolwiek rodzaju Twój chłopak by nie należał, z pewnością wygląd nie będzie ważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssd
Powiem jedno: masz kretynski nick:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakkkkkkkkk
jestes z Olesnicy??? przeciez to moj tato na tym zdjeciu a obok Iwosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslij zdjecie jak mozesz
bo jak mozemy Ci odpowiedziec! Widzialem juz chyba 20 ,i kazda byla inna.jedna laska tez tak miala i bylo OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×